Інформація |

Архіви


СТРЕС

Поганий настрій, дратівливість, тривожність - всі ці прояви стресу негативно відображаються не тільки на психоемоційному рівні людини, але і на загальному стані здоров'я.

Невирішені проблеми і негативні емоції негативно позначаються на імунітеті. Дуже часто під час іспитів або авралу на роботі, здавалося б, нізвідки з'являється застуда або загострюються хронічні захворювання. У психосоматичному зв'язку різних патологічних станів сьогодні вже ніхто не сумнівається.

Стрес це не тільки емоційний розлад. Під час стресу підвищується вироблення гормонів і медіаторів запалення, що призводить до розвитку запальних процесів, загострення хронічних захворювань, відбувається перекручування імунної відповіді організму, а це може привести до дегенеративних і аутоімунних захворювань (артрити, цукровий діабет, хвороба Паркінсона, Альцгеймера).

Цілком зрозуміло явище «заїдання стресу» - організм просить про допомогу. Але «заїдати» стрес потрібно правильно!

В корисних продуктах містяться корисні речовини, які допомагають організму справитися з наслідками стресу. ОМЕГА-3 зменшує вироблення медіаторів запалення, зміцнює мембрани клітин, відновлює структурні елементи нервових волокон, нормалізує передачу нервових імпульсів.

Незаперечний факт, що додатковий прийом ОМЕГА-3 врівноважує нервову систему, знижує рівень тривожності і депресивності, підвищує стійкість до стресів, запобігають розвитку вік-асоційованих захворювань.

Позитивні емоції і гарний настрій - ліки від усіх хвороб. А ОМЕГА-3 допомагає підтримувати гарний настрій, щоб зберегти молодість і здоров'я.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial