Інформація |

Архіви


ЧОМУ МИ ХВОРІЄМО?

Чому одні люди весь час хворіють: то нежить, то кашель, то там болить, то тут коле? Інші зрідка підхоплюють сезонні застуди або легкі нездужання. А деякі навіть не знають, як це – коли щось болить? За здатність протистояти інфекціям відповідає наша імунна система, а стан імунітету залежить від загального стану організму.

Так чому ж ми часто хворіємо? На що звернути увагу?

Гіподинамія, малорухливий спосіб життя – викликає застій у всіх органах і системах. Одноманітні, рутинні заняття знижують життєвий потенціал організму. Шкідливі звички (алкоголь, куріння) – згубно впливають на здоров'я. Постійні стреси і невміння справлятися з труднощами – роблять наш організм більш вразливим. Неправильне харчування – знижує здатність нашого організму протистояти зовнішнім негативним факторам.

Здоровий спосіб життя: помірні фізичні навантаження і збалансоване правильне харчування – запорука гарного імунітету і міцного здоров'я.

Але існують періоди, наприклад під час загострень хронічних захворювань або спалахів сезонних інфекцій, коли організму потрібна додаткова допомога. В цей час доцільно приймати антиоксиданти, вітаміни і речовини, що зміцнюють і підвищують імунітет.
Один з таких помічників – це КОТЯЧИЙ КІГОТЬ.

Перевага Котячого кігтя в порівнянні з іншими імуномодуляторами полягає в наступному: очищення організму від шлаків і токсинів, стимуляція регенерації, протизапальна і протиінфекційна дія, підвищення стійкості організму до несприятливих факторів, а отже, посилення загального імунітету.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial