Інформація |

Архіви


ЧОМУ МІЙ ЧОЛОВІК СТАВ ІНШИМ…

Що робити, якщо коханий став якимось іншим... Вічні причіпки, невдоволення через дрібниці, образа. А був же іншим, хорошим. Як показує життя, у чоловіків після 40 років можуть відбуватися зміни в роботі сечостатевої системи. Можливий ризик розвитку простатиту. Причинами простатиту можуть стати інфекції і бактерії. А через малорухливий спосіб життя відбувається порушення кровообігу в статевих органах, що веде до застою крові в простаті. І якщо вчасно не розібратися в цьому питанні, то простатит може перейти в хронічну форму. На жаль, не завжди чоловік звертає увагу на ознаки  хвороби, що починається, і ігнорує їх.

Що ж відчуває чоловік при простатиті? Простатит починається непомітно, але з наростаючою силою. Його можна запідозрити по прискореному сечовипускання, при тому, що почуття повного сечовипускання – немає. Вдень він ще може потерпіти, а ось ніч перетворюється на тортури. Ще одна неприємна ознака – больові відчуття, які можуть віддавати в нижню частину живота або ногу. Тут про інтимну близькість і говорити не доводиться. Зниження потенції, неприємні відчуття під час статевого акту, хвороблива еякуляція.

Ці симптоми можна пояснити – збільшується передміхурова залоза і тим самим йде тиск на сечовипускальний канал, починається запалення.

Але ми, жінки, можемо допомогти своїм близьким. Потрібно тільки вчасно розгледіти і проявити трішки уваги і терпіння. Простатит – це хвороба, але її можна попередити.

ПРОСТАТА ПЛЮС – новий підхід в профілактиці і в комплексному лікуванні захворювань передміхурової залози.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial