Інформація |

Архіви


І СТАРІСТЬ ПОВНА НАСОЛОДИ

Вік - дивовижна штука: збільшуючись з плином часу, яке, як кажуть, лікує, він самим віроломним чином видає абсолютно протилежні відомості про зношеність організму. І, в принципі, цей факт не мав би нікого непокоїти і сильно засмучувати, якщо б не віщував в недалекому майбутньому малопривабливі перспективи різних послаблень, знижень, згасання, порушень, перероджень, розладів, погіршень і, врешті-решт, втрати самостійності і перетворення з ніжної квіточки і соковитої ягідки в чахлий сухофрукт.

Варто забути про старість, як склероз тут же нагадує про неї.

Чи можна запобігти неминуче? Питання це філософське і відразу не вирішується. Зате розширити горизонти, відсунути кордон та змінити перспективи, виявляється, цілком можливо.

Приміром, щоб максимально зберегти здоровий розум, тверду пам'ять і міцне тіло на довгі роки, а також підтримати якість життя на гідному рівні, необхідно всього лише трохи напружитися і попіклуватися про здоров'я кровоносних судин.

Саме від стану судин залежать функції всіх органів, тканин і систем, адже для нормальної роботи всіх без винятку клітин організму необхідна кров, яка забезпечує їх необхідною кількістю корисних речовин і видаляє відходи.

І якщо з якої-небудь причини в крові зростає рівень продуктів розпаду, якщо кров циркулює погано, наштовхуючись на своєму шляху на різноманітні перешкоди, якщо артерії, вени і капіляри не справляються зі своїм призначенням, то неминуче виникають хвороби не лише крові, судин, серця, але і всього організму.

Іншими словами, без достатнього харчування тканини старіють, припиняється їх оновлення, і все - «пішов процес» перебудови. З цього виникає логічний висновок - покращуючи кровообіг, можна уповільнити старіння, зупинити розвиток хвороби і підтримати (або відновити) ушкоджені органи.

Вивчаючи різні варіанти підтримки судинної системи в нормальному стані, вчені звернули увагу на виняткові цілющі якості дерева гінкго білоба, яке в Японії, Китаї і Кореї вважається священним деревом мудрості й зосередженості, стійкості і довголіття.

Його лікувальні властивості були описані ще за 2800 років до нашої ери. Ґрунтовні дослідження показали, що екстракт листя гінкго білоба містить більше 40 біологічно активних речовин, в тому числі і комплекс потужних антиоксидантів.

Вони додають еластичності і міцності стінкам судин, покращують кровообіг, знижують рівень холестерину в крові, нормалізують тиск. Доведено, що прийом препаратів, що містять екстракт листя гінкго білоба, уповільнює розвиток хвороби Альцгеймера, поліпшує пам'ять і здатність концентрувати увагу, підвищує працездатність і швидкість реакції, а також підіймає настрій і сприяє прискоренню відновлення мозкової діяльності після інсульту.

З успіхом застосовують екстракт листя гінкго білоба і в косметології. Креми і косметичні засоби по догляду за шкірою, в яких він міститься, сприяють омолодженню, адже покращують капілярний кровообіг, зменшують набряклість, мають протизапальну і протиалергічну дію, тонізують і заспокоюють шкіру.

Загальна думка вчених на сьогоднішній день така: препарати гінкго білоба не тільки відмінний засіб при багатьох вікових хвороб, а й чудова можливість затримати старість, зберігши на довгі роки якість життя.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial