Інформація |

Архіви


КОЛИ ХОЧЕТЬСЯ БАЧИТИ ВСЕ

«У світі налічується не менше 2,2 мільярда випадків порушення зору або сліпоти, причому більше 1 мільярда з них є наслідком відсутності профілактики або лікування»
Перша всесвітня доповідь ВООЗ про проблеми зору.

Тривале перебування в приміщенні, постійна робота за комп'ютером, перегляд телепередач або інформації з допомогою гаджетів призводить до великих зорових навантажень. Додайте сюди нестачу вітамінів і мікроелементів, вікові зміни або різні захворювання, такі, наприклад, як діабет або глаукома - основні фактори, які призводять до порушення зору. Тому рання діагностика і профілактика ще в молодому віці дозволять зберегти зір.

Для зменшення зорового навантаження постарайтеся правильно організувати робочий час: кожні 40 хвилин давайте очам відпочити 15-20 хвилин, один раз в день робіть спеціальні вправи для очей. Додайте в раціон харчування продукти, що містять необхідні для нормальної роботи органу зору вітаміни, мікроелементи та інші нутрієнти.

Так лютеїн, зеаксантин і лікопен захистять очі від УФ-випромінювання і поліпшать гостроту зору. Чорниця благотворно впливає на сітківку ока. Амінокислоти (цистеїн, ліпоєва кислота, L-таурин), кверцетин і вітамін Е гальмують вікові зміни в органах зору.

Вітамін С зміцнює судини очі, а вітамін А бере участь в утворенні родопсину - пігменту, необхідного для адаптації очей до поганого освітлення.
Весь цей комплекс біологічно активних речовин міститься в натуральному комплексі ОКО-ХЕЛС.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial