Інформація |

Архіви


КОТЯЧИЙ КІГОТЬ МІЦНО УТРИМАЄ ІМУНІТЕТ!

І одразу згадується пухнастий клубочок, який з азартом грається з електронною указкою або ганяється за пізнім осіннім метеликом, що випадково залетів у вікно. Випускає кігтики і... Ні, мова йде не про той кіготь. Проте від цього він не стає менш цікавим.

Uncaria tomentosa — деревоподібна ліана, що росте в центральній частині Латинської Америки. Завдяки колючкам, які покривають рослину, вона отримала таку інтригуючу назву. А завдяки своїм протизапальним, противірусним, антибактеріальним, антиоксидантним та загальнозміцнюючим властивостям визнана потужним природним імуностимулятором, що сьогодні є доступним та вкрай актуальним для всіх нас.

Ліана для імунітету
Восени організм людини є уразливим через різку зміну сезону та агресивні респіраторно-вірусні інфекції. Ще й адаптація до робочого режиму: всі відпустки позаду, навантаження, психічне та фізичне, зростає. «Завдяки» тривалій пандемії всі вже знають: зустрічати холоди бажано з «добре озброєною» імунною системою. А вона наразі не в кращій формі — епідеміологічні умови не сприяють зміцненню захисних сил організму, раціон збіднюється на вітаміни та мікроелементи, яких вистачало влітку.

Послаблений імунітет — це часті застуди, герпес, часті рецидиви хронічних захворювань, підвищена стомлюваність, слабкість, млявість, розбитість.
Проте, аби подбати про себе, необов’язково «бити з гармати по горобцях», застосовуючи синтетичні препарати. Здорова імунна система може самотужки й значно ефективніше, без побічних явищ, перемогти недугу. Тому головне завдання сучасної людини, що піклується про своє здоров'я — це зміцнення імунної системи.

Оптимальний спосіб допомогти імунітету дбайливо та грамотно, — застосування природних імуномодуляторів, до яких відноситься КОТЯЧИЙ КІГОТЬ.
Тут важливо відмітити: незважаючи на екзотичне походження, цю рослину добре вивчено.

Почалося все з того, що кору та коріння ліани активно використовували перуанські племена в якості натурального лікарського засобу. У перуанському фольклорі існують описи відварів і чаїв, приготованих з лози ліани Uncaria tomentosa, які могли полегшувати біль в суглобах, знімати шлункові напади, лікувати пухлини, відновлювати здоров'я.

У 1974 р. лікар Клаус Кеплінгер вперше зайнявся вивченням лікарських властивостей ліани. А вже у 1995 р. Всесвітня організація охорони здоров'я надала котячому кігтю статус лікарської рослини, яку занесли в міжнародну Фармакопею.

Наразі в медицині застосовується лише кора ліани. З кори було виділено активні компоненти, алкалоїди — ізоптероподін, птероподін, рінхофілін та інші, що стимулюють імунну систему, активізують фагоцитоз.

Відомо, що до складу цієї рослини входять й інші біологічно активні речовини — поліфеноли, тритерпени, рослинні стероїди, які обумовлюють антиоксидантні, противірусні та протизапальні властивості рослини.

Завдяки такому комплексу активних речовин КОТЯЧИЙ КІГОТЬ при прийомі згідно з рекомендаціями у листі-вкладиші не лише підвищує опірність організму респіраторно-вірусним інфекціям, але й допомагає забезпечити більш швидке одужання, якщо людина вже захворіла, і досягти більш тривалої ремісії основного захворювання.

В Україні дієтична добавка КОТЯЧИЙ КІГОТЬ промотується офіціальним представником компанії Healthyway Production, Inc (США) в Україні — ПП «Хелсівей». Випускається у зручній формі капсул. Кожна капсула містить 500 мг екстракту кори котячого кігтя (Ункарії волосистої).

Дієтичну добавку рекомендується приймати для підвищення захисних сил організму в профілактичних цілях і при запальних процесах, бактеріальних і вірусних інфекціях в організмі.

Основні ефекти природного імуномодулятора КОТЯЧИЙ КІГОТЬ:

• Підвищує захисні сили організму при запальних процесах.

• Попереджає виникнення гострих або хронічних вірусних та бактеріальних інфекцій.

• Прискорює процеси одужування після перенесених гострих інфекційних захворювань.

• Полегшує перебіг проявів алергії.

Схема прийому проста: вживати дорослим по 1-2 капсули 3 рази на день за 30 хвилин до їжі, запивати водою. Термін вживання: 4 тижні.

5 переваг і жодного мінусу

1. КОТЯЧИЙ КІГОТЬ — це природне стимулювання імунітету, майже без побічних ефектів. Завдяки його застосуванню імунна система стає міцнішою і здатна сама робити опір інфекціям.

2. Дієтична добавка містить лише один, добре вивчений активний компонент, що внесено до міжнародної Фармакопеї. Це говорить про високий профіль безпеки та майже виключає алергічну реакцію, на відміну від багатокомпонентних продуктів природного походження.

3. Країна-виробник США — гарантія високої якості.

4. Одна з небагатьох лікарських рослин, що має противірусні та антибактеріальні властивості, при цьому стимулює імунітет і зміцнює загальні сили організму.

5. І наостанок — краще мати під рукою дієтичну добавку, що довела свою ефективність у профілактиці респіраторних інфекцій на міжнародному рівні, ніж шукати потім імуномодулятори у чергах по аптеках, як це було минулого року.

Джерело: № 90/2021 «Навигатор фармации»

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial