Інформація |

Архіви


МЕМОРІ БУСТЕР — ПАМ’ЯТАЮ І РОЗУМІЮ ВСЕ!

Один з найбільших страхів кожної людини — втратити пам’ять та ясність мислення. Адже саме вміння запам’ятовувати і адекватно оцінювати інформацію про навколишній світ визначає особистість, без цього вона просто розпадеться. Причиною погіршення когнітивних функцій та пам’яті може бути надмірне напруження — після літніх канікул та відпусток навантаження на мозок різко збільшується і в студентів, і в людей розумової праці, що зараз виходять на роботу. Крім того, від порушень когнітивних функцій страждають безліч людей похилого віку. Також причинами можуть бути черепно-мозкова травма або перенесений інсульт. У всіх цих випадках доречною аптечної рекомендацією є дієтична добавка «МЕМОРІ БУСТЕР» на основі гінкго білоба та п’яти рослинних екстрактів.

Помилки мозку та страхи відвідувачів аптеки
Головний мозок регулює та координує роботу всіх органів і систем людини, забезпечує їх зв'язок , об’єднуючи в єдине ціле. Він здійснює обробку сенсорної інформації, що передається через органи чуття, керує рухами, відповідає за увагу, пам'ять, координацію, сприймає та генерує мову.
Кров повинна надходити в мозок постійно, через те що нервові клітини вимагають безперервної доставки кисню, а відпрацьовані продукти обміну — негайної евакуації. При цьому власні запаси глюкози та кисню в тканинах мозку надзвичайно малі в порівнянні з інтенсивністю їх споживання.
При такій важливості постійного надходження кисню до тканин мозку особливу небезпеку становлять будь-які порушення мозкового кровотоку.

Люди, які стиснулися з цією проблемою, зазвичай приходять до аптеки, збентежені одним з наступних питань:
1. Я починаю забувати важливі речі (а раптом завтра забуду включену праску або не закрию двері на ключ?)
2. Я не справляюся з об’ємом інформації (якщо так йтиме далі, мене звільнять / завалю іспит / втрачу довіру важливих людей).
3. Я не можу ні на чому зосередитися (див. пункт вище).
4. Я не можу довіряти власним судженням (буду тягарем для дітей / не зможу приймати навіть прості рішення і втрачу себе).

Ці страхи підштовхують людину попросити «Щось для поліпшення памяті та уваги» або «Препарат для підвищення працездатності мозку». Але є й страхи, пов’язані власне з придбанням ноотропних засобів.

Основні з них:
• Якщо препарат впливає на мозок, то які ж там побічні ефекти?
• Невідомо, як цей лікарський засіб на мене вплине, хто його взагалі всерйоз перевіряв?
• Препарати для пам’яті — це для людей похилого віку, я ще не в тому віці, впораюся сам.
• «Труїти себе хімією» небезпечно.
У таких випадках провізору необхідно докласти трохи більше зусиль, щоб переконати клієнта в перевагах препарату. В ідеалі — запропонувати безпечну та ефективну альтернативу нейропротекторам хімічного походження, зокрема, на основі рослинного екстракту гінкго білоба.
Препарати гінкго білоба давно завоювали популярність завдяки наявності різноманітних фармакологічних ефектів: згаданий екстракт поліпшує пам'ять та увагу, зміцнює кровоносні судини, поліпшує функції головного мозку.
Але є правила застосування гінкго білоба. Зокрема, згідно з додатком 56 до пункту 9 СанПин 2.3.2 1078-01, листя, плоди та їх екстракти гінкго не підлягають включенню до складу однокомпонентних біологічно активних добавок до їжі.
У зв’язку з цим компанією-виробником HWP була розроблена дієтична добавка МЕМОРІ БУСТЕР, що містить комбінацію сухого екстракту гінкго білоба з лікарськими рослинами.

Розглянемо її переваги.

Комплексне рішення для роботи мозку

Дієтична добавка МЕМОРІ БУСТЕР виділяється серед всіх засобів на основі гінкго білоба, оскільки крім гінкго включає розторопшу, екстракти чорниці, турмерика, імбиру та розмарину. У такому складі дані речовини покращують роботу мозку, сприяють підвищенню когнітивних функцій, памяті , концентрації уваги, чинять знеболювальну, протизапальну та антиоксидантну дію. Ретельно підібрана композиція лікарських трав підсилює дію гінкго білоба.

Важлива перевага: ефекти від прийому препарату відчутно вже через 2 тижні!

При цьому дієтична добавка МЕМОРІ БУСТЕР не має виражених побічних ефектів, її ефективність і безпеку підтверджено. Продукт відповідає нормам FDA і GMP, що говорить про високу якість компонентів.
Нарешті, препарат доступний за ціною і відпускається без рецепта.

Крім того, МЕМОРІ БУСТЕР можна порадити відвідувачам, які скаржаться на шум у вухах, запаморочення, беруть лікарські засоби для поліпшення зору (завдяки тому, що препарат нормалізує внутрішній кровообіг ока, а також через наявність чорниці у складі його прийом сприяє поліпшенню зору). Як препарат допродажу МЕМОРІ БУСТЕР доречний для людей, які просять щось від стресу, головного болю, нервової напруги, безсоння. Головний аргумент — через ретельно підібраний склад з шести лікарських рослин препарат допоможе поліпшити стан когнітивних функцій, повернути радість нового дня та впевненість у власних силах.

Джерело: № 7 2021 Навигатор Фармации.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial