Інформація |

Архіви


ОСТЕОХОНДРОЗ ХРЕБТА

Остеохондроз - це дистрофічних захворювань хребта, яке характеризується в основному ураженням міжхребцевих дисків, частіше за все, в шийному і поперековому його відділах.

Причинами розвитку остеохондрозу можуть стати вікові зміни організму; підйом вантажів; травми; надмірні фізичні навантаження; зайва вага; малорухливий спосіб життя; сколіоз та інші порушення постави.

Розрізняють Шийний, Грудний, Поперековий остеохондроз.

Для остеохондрозу шийного відділу хребта характерні болі в потиличній і міжлопаткових ділянках, в області шиї, особливо під час рухів; обмеження рухливості шиї, оніміння пальців кистей під час сну.

Остеохондроз попереково-крижового відділу хребта проявляється незначними больовими відчуттями під час нахилів тулуба вперед. Цей біль швидко зникає після випрямлення тулуба і в положенні лежачи. Згодом біль стає тривалої, вона з'являється під час сміху, кашлю, чхання. Виникає біль в сідничному ділянці, на задній поверхні стегна.

При остеохондрозі грудного відділу хребта дуже важко перебувати тривалий час у вертикальному положенні. З'являється постійна виснажлива біль уздовж хребта, яка посилюється під час рухів. Біль іррадіює по міжреберних проміжків.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial