Інформація |

Архіви


ПОГАНИЙ ХОЛЕСТЕРИН

Неправильне харчування може привести до підвищення рівня «поганого» холестерину (ліпопротеїни низької щільності, ЛПНЩ). У зв'язку з цим відбувається збій обміну речовин.

А це загрожує серйозними проблемами для здоров'я: в результаті поганого насичення крові киснем, виникає кисневе голодування тканин; через закупорку судин може розвинутися тромбофлебіт, а так само ішемія серця і мозку (а це загроза інфарктів і інсультів); неправильне кровопостачання мозку може привести до хвороби Альцгеймера; порушення в обміні речовин, пов'язані з підвищеним «неправильним» холестерином ведуть до захворювань печінки і нирок.

Про підвищений рівень холестерину в крові можуть свідчити появи деяких симптомів, на які слід звернути увагу: жирові гранульоми, жовті плями на шкірі і під очима, біль в грудях, стенокардія, біль і важкість у області печінки, поява неприємного запаху з рота, проблеми з травленням, схильність до закрепів, шкірний висип і свербіж, мігрень, головні болі і запаморочення, проблеми з координацією, набряки і оніміння кінцівок, біль, що виникає при ходьбі, погіршення зору.

Звичайно, ці симптоми можуть вказувати і на інші проблеми зі здоров'ям.

І, тим не менш, ігнорувати і не контролювати рівень холестерину може тільки погіршити патологічні зміни і привести до серйозних і необоротних наслідків.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial