Інформація |

Архіви


ПРОФІЛАКТИКА ЙОДОДЕФІЦИТУ

Дефіцит йоду в організмі може викликати ряд патологічних станів практично у всіх органах. І в першу чергу страждає щитовидна залоза, яка виробляє гормони - тироксин і трийодтиронін. Ці гормони безпосередньо регулюють всі метаболічні процеси в організмі. Порушення вироблення цих гормонів призводить до погіршення пам'яті і зниження інтелектуальних здібностей, порушень в серцево-судинної та імунної системах, збоїв в роботі статевих органів.
Тому процес «немає йоду - немає здоров'я» тісно взаємопов'язаний між собою.

Що ж робити, адже концентрація йоду в ґрунті і воді вкрай мала, і тому в продуктах харчування також буде його нестача?

Головними джерелами йоду для людини є морська риба, морепродукти, морські водорості. Але, на жаль, не завжди вдається балувати себе такими делікатесами.

Дефіцит йоду можна заповнити особливими препаратами, бажано натуральними, що містять йод. Одним з таких представників цієї групи є КЕЛП (на основі морських водоростей). В 1 таблетці знаходиться добова доза органічного йоду - 150 мкг. КЕЛП можна вживати дітям і дорослим, також вагітним і в період лактації.

Регулярний прийом КЕЛП сприяє усуненню дефіциту йоду, поліпшенню розумового та фізичного розвитку, виведенню з організму солі важких металів, радіонуклідів та токсичних речовин, відновленню структури шкіри, волосся, зубів і нігтів.
КЕЛП має м'яку дію на організм без побічних ефектів.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial