Інформація |

Архіви


РЕЗУЛЬТАТ ОФІСНИХ ПЕРЕКУСІВ

 

Майже всі офісні працівники (та й не тільки вони) звикли на роботі робити перекус «на бігу». І це аж ніяк не корисні продукти. Та й перерви між ними завжди різні. А ці п'ятничні посиденьки з друзями і келихом вина, а то й міцніше?

І що тепер? А тепер ситуація така, що сидячи вдома, працюючи дистанційно, ми починаємо прислухатися до свого організму. То шлунок прихопить, то болить щось в правому боці, то апетиту немає, то ранкова гіркота в роті, то білий наліт на язиці, а ці незрозумілі пігментні плями!

Це наш організм почав мстити за безцеремонне ставлення.

І в першу чергу про себе може заявити печінка. Але ж цей орган потрібно берегти і балувати. Наприклад, ось такими смаколиками: нежирними сортами риби і м'яса, тушкованими або відвареними овочами, молочними продуктами, зерновими, фруктовими і овочевими соками. І найголовніше – встановити чіткий графік харчування. А ось смажене, гостре, копчене, консерви, алкоголь – ні, це не для печінки.

А ще вона любить трави, вітаміни і амінокислоти. Тому варто звернути увагу на рослинні комплекси, в яких збалансований набір корисних компонентів. Наприклад, одним з таких, що перевірені часом і  довели свою ефективність, є ГЕПАХЕЛС.

ГЕПАХЕЛС покращує травлення, відновлює клітини печінки, підсилює секрецію і відтік жовчі.

При дотриманні простих правил (регулярне харчування і прийом гепатопротектора), ви зможете помітити певне поліпшення. Налагодиться травлення, зменшаться головні болі, шкіра стане гладкою і свіжою, темні кола під очима менш помітними, і найголовніше – ви будете почувати себе молодо і бадьоро!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial