Інформація |

Архіви


РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ТОКСИЧНОГО ВПЛИВУ АНТИБІОТИКІВ

Прийом антибіотиків, крім необхідного терапевтичного дії, надає негативне навантаження на організм і має ряд побічних ефектів. Крім того, стану (захворювання), при яких показаний прийом антибіотиків, супроводжується зміною обміну речовин, накопиченням продуктів розпаду, окисних радикалів, шлаків і токсинів.

І так як печінка - це головний детокс орган, то і страждає від ускладнень і прийому антибіотиків в першу чергу. Накопичення в організмі токсичних агентів призводить до погіршення загального стану здоров'я, порушення роботи всіх органів і систем, супроводжується занепадом сил, апатією і поганим настроєм.

Самостійно печінки дуже важко вирішувати поставлені завдання, на це може піти багато часу і сил. Для того, щоб допомогти печінки справлятися з навантаженням по детокс і виведенням шкідливих речовин і відновити її роботу, необхідно приймати помічники - нутрицевтики.

Дуже хороші результати дає прийом ГЕПАХЕЛС. Це природний комплекс, який складається з рослинних компонентів, вітамінів і амінокислот.

ГЕПАХЕЛС допоможе реанімувати клітини печінки, відновити їх функцію, а значить - нормалізувати роботу печінки, підвищити її детоксикаційні властивості

Після прийому ГЕПАХЕЛС відзначається поліпшення загального стану здоров'я, нормалізується робота шлунково-кишкового тракту, йде стомлюваність, з'являються життєві сили і енергія.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial