Інформація |

Архіви


ЩО КРАЩЕ: БАД АБО ФРУКТИ?

Чи замислювалися ви, що краще для збереження молодості і здоров'я: приймати додаткове джерело корисних речовин у вигляді БАД або збільшити споживання овочів і фруктів? Чи можливо забезпечити всіма необхідними вітамінами і мікроелементами наш організм вживаючи достатню кількість овочів і фруктів?

Овочі, фрукти і зелень займають лідируюче місце у всіх рекомендаціях по здоровому харчуванню. Але є ряд нюансів: кількісний і якісний склад корисних речовин залежить від місця проростання (хімічного складу ґрунту), кліматичних умов (температурного режиму, кількості опадів), періоду збору, умов зберігання, тобто в двох плодах одного і того ж виду, але вирощених і зібраних в різних місцях, кількість вітамінів і мікроелементів істотно відрізняється. Це ускладнює точність дозування овочів і фруктів, а підхід «чим більше, тим краще» не завжди правильний.

В цьому плані у виграшному положенні виявляються БАДи, в яких чітко відомий склад і дози. Але не варто помилково думати, що, зібравши «набір з 10 чарівних таблеток», ви вирішите питання правильного харчування. Біологічно активні добавки (БАД) і називаються «ДОБАВКАМИ», тому що не замінюють і не виключають повноцінного харчування, а допомагають скорегувати правильний раціон і включити в нього відсутні елементи.

При складанні правильного повноцінного раціону харчування для підтримки здоров'я не обійтися без додаткових джерел корисних речовин у вигляді БАД. Але варто дуже серйозно підходити до питання вибору!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial