Інформація |

Архіви


ЩО ПОТРІБНО НАШИМ ОЧАМ?

ВІТАМІНИ

Вітамін А (ретинол) бере участь у утворенні родопсину, який необхідний для органів зору в умовах недостатній освітленості. Призначають при кератитах, ксерозі, кератомаляції, опіках очей, блефаритах, рецидивних ячменях, дегенерації сітківки, атрофії зорового нерва.

Бета-каротин – важливий для нормальної роботи сітківки очей, сприймання кольору та адаптації в сутінках. Сприяє зниженню ризику розвитку катаракти.

Вітамін Е – у комплексному лікуванні допомагає запобігти дегенерації жовтої плями сітківки ока та розвитку катаракти.

Вітамін С – покращує трофіку сітківки ока. Застосовують при короткозорості, патології судин очей, герпетичних кератитах, дегенеративних процесах рогівки, опіках, а також при начальній стадії катаракти.

 

АНТИОКСИДАНТИ

Ліпоєва кислота – необхідна для запобігання дегенерації жовтої плями сітківки ока, покращення функції зору.

Лютеіна і зеаксантина екстракти – каротиноїди, які виконують функцію природних «сонцезахисних окулярів» і запобігають наслідкам агресивного впливу синього променя світлового спектру на сітківку очей. Сприяють зниженню ризику виникнення вікової дегенерації жовтої плями.

Лікопен зміцнює імунну систему, прискорює оновлення клітин, підвищує активність ферментних процесів в організмі.

Кверцетин – сприяє зменшенню проникності і ламкості капілярів та нормалізації внутрішньоочного тиску.

ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ

Чорниця – укріплює стінки кровоносних судин, нормалізує проникність капілярів та адаптацію очей до темряви. Стимулює обмін речовин, сприяє процесу регенерації сітківки ока

Очанка лікарська попереджує руйнування роговиці ока та кришталика, незамінна у профілактиці та при початковій стадії глаукоми.

 

АМІНОКИСЛОТИ

L-гліцин та L-таурин сприяють відновленню структури та функцій клітин світлочутливого та світлопровідного апарату ока, а також профілактиці катаракти та вікової дегенерації жовтої плями.

Цистеїн входить до складу елементів світлочутливого шару сітківці та позитивно впливає на покращення зору. Протикатарактний засіб – нормалізує обмін речовин у кришталику ока.

Всі ці компоненти повинні надходити в раціон харчування людини як з їжею, так і у комплексних препаратів.

ОКО-ХЕЛС

 натуральний комплекс на основі лікарських рослин, вітамінів, амінокислот та антиоксидантів.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial