Інформація |

Архіви


ТИ Є ТЕ, ЩО ТИ ЇСИ

"Ти є те, що ти їси» - слова Гіппократа визначають важливість їжі в нашому житті. А ви задавали собі питання: наскільки важливо дотримуватися різноманітність в раціоні харчування і включати в нього продукти, які ми, м'яко кажучи, не дуже любимо?

Так, безперечно, вживаючи свої улюблені "смаколики", ми стимулюємо вироблення серотоніну, тим самим підвищуємо собі настрій. Але їжа – це не тільки джерело задоволення. Головне, їжа – це джерело енергії і здоров'я.

Наш організм – складно організована "машина", і від того, чим ми заправимо цю "машину" буде залежати, наскільки добре і довго вона буде працювати. Дуже важливо, щоб наш раціон харчування містив повний набір речовин (вітамінів, мікроелементів, амінокислот, НЖК), які забезпечать роботу всіх органів і систем нашого організму.

Головними джерелами цих речовин є овочі, фрукти, зелень, морепродукти, горіхи. І так як в своїй більшості необхідні речовини в організмі не синтезуються і не накопичуються, то їх надходження з їжею має відбуватися постійно.

Але виникає ряд проблем: взимку, навесні – дефіцит овочів і фруктів; відсутність контролю – сумніви в якості продуктів; в силу зайнятості – немає можливості дотримуватися режиму харчування і вживати свіжоприготовану їжу, та й якісні продукти – недешеве задоволення.

Але відкоригувати раціон харчування і поповнити всіма необхідними компонентами можна за допомогою БАД. Важливо тільки віддавати перевагу перевіреним виробникам і купувати їх в спеціалізованих точках і аптеках.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial