Інформація |

Архіви


ТОКСИНИ

Підтримувати життєдіяльність нашого організму можливо тільки джерелами ззовні: вода, їжа, повітря. І від якості цих джерел залежить функціонування нашого організму і стан здоров'я.

Але дуже часто ця якість залишає бажати кращого: повітря - з порушеним співвідношенням кисню, азоту та масою шкідливих домішок; їжа - з неконтрольованою кількістю добрив і пестицидів; вода - може містити всю таблицю Менделєєва і патогенні мікроорганізми.

В результаті наш організм постійно стикається з токсинами (це отрути біологічного походження). Завдяки тому, що організм - це складна саморегулююча система, в ньому передбачені механізми знешкодження шкідливих агентів - нирки і печінка - головні органи по боротьбі з отрутами.

Але шкідливі звички (куріння, алкоголь), нездоровий спосіб життя (відсутність фізичних навантажень), неправильне харчування (смажене, солоне, копчене), незбалансоване харчування (відсутність вітамінів, амінокислот), призводять до ослаблення, а іноді і до збою в роботі детоксикаційної системи , що тягне за собою різні захворювання.

Тому періодично потрібно допомагати організму відновити головні органи цієї системи.

Логічним і грамотним буде застосування нутрієнтів, а краще комплексних рослинних добавок, таких як ГЕПАХЕЛС.

ГЕПАХЕЛС складається з рослинних екстрактів і амінокислот, допомагає відновити клітини печінки, роботу жовчовивідної системи, нормалізує детоксикаційну функцію печінки, підвищує ефективність нашого організму в боротьбі з токсинами, а отже, допомагає зберегти здоров'я і добре самопочуття.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial