Інформація |

Архіви


ТРАВМИ У ТАНЦЮРИСТІВ

Коли ми милуємося балериною або захоплюємося професіоналом-танцюристом, то навіть і не підозрюємо, яка це титанічна праця.
Нескінченні репетиції і надмірна фізична активність пов'язана з ризиком травми. І, на жаль, травми все ж трапляються.

М'язова судома - це мимовільне стиск м'язи, яка не розслабляється сама по собі. М'язові судоми болючі. Вони можуть тривати від декількох секунд до години. Ця травма викликана втомою або дисбалансом рідини, солі або калію через сильний потовиділення.

М'язова напруга - пошкодження м'яза або оточуючих її сухожиль, викликане перенапруженням м'яза. Травма викликає біль, слабкість. Найбільш найчастіше «тягнуть» м'язи на нижній частині спини, шиї, плечах і підколінних сухожиллях.

Розколота гомілка часто зустрічається у танцюристів через стрибки на твердих поверхнях, неправильної постави і погану гнучкість.

Підошовний фасцій - це напруга або роздратування зв'язки, яка з'єднує п'яту з пальцями ніг. Даний стан викликає хронічний біль і запалення в нозі, особливо на п'яті. Цей синдром особливо поширений серед балерин, які танцюють в пуантах.

Стресовий перелом викликається надмірним навантаженням або повторної травмою однієї і тієї ж кістки. Ці травми викликають біль і набряк і зазвичай виникають в гомілки або стопи. У танцюристів вони зазвичай викликані повторними стрибками і приземленням.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial