Інформація |

Архіви


ВАЖКИЙ СТАН ВРАНЦІ

Чи бували у вас такі моменти, що прокинувшись вранці, ви відчуваєте себе вже розбитими, і знову хочеться спати далі?
Якщо це відбувається не часто, то не варто хвилюватися. Однак, якщо цей стан ви відчуваєте вже довго, то на це варто звернути увагу.
Причинами постійної втоми можуть стати стреси, відсутність фізичної або навпаки, наявність надмірної активності, недостатній відпочинок, деякі захворювання (анемія, цукровий діабет, гіпотеріоз). Хронічна втома також може розвинутися при дефіциті макро- і мікроелементів. Тому, в першу чергу, варто дотримуватися збалансованого харчування.
Всі необхідні речовини в тій чи іншій мірі присутні в продуктах харчування. Звичайно, щодня поглинати такі правильні «продовольчі гори» не виходить. І стає актуальним питання - що ж такого з'їсти, щоб підтримати свій організм?
Зверніть увагу на морську капусту. Адже до її складу входять вітаміни групи А, В, С, залізо, магній, калій, кальцій, фосфор, йод і т.д. Ясна річ, що не всі обожнюють такий «делікатес».
Але є вихід з цього становища!
КЕЛП. Він створений на основі морських бурих водоростей і його вплив на організм дуже великий.
Крім загальнозміцнюючої дії на організм і заповнення необхідними речовинами, КЕЛП впливає на поліпшення розумового та фізичного розвитку, стимулює моторику кишечника, оздоровлює шкіру, нормалізує обмін речовин. Але головна його властивість - це профілактика йододефіциту. А це вже інша тема!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial