Інформація |

Архіви


ВПЛИВ АНТИБІОТИКІВ НА ПЕЧІНКУ

Так, антибіотики потужні лікарські препарати. Але не варто забувати, що вони не тільки допомагають у лікуванні захворювань, але і можуть завдати шкоди організму.

І в першу чергу, страждає наша печінка від їх згубного впливу. Виникають болі в підребер'ї справа, гіркота в роті, нудота, розлади в роботі шлунково-кишкового тракту, порушення стільця, жовтяниця, біль в суглобах - всі ці симптоми вказують на збій в роботі печінки. При тривалому застосуванні антибіотиків може розвинутися лікарський гепатит. Навіть після короткочасної антибіотикотерапії доцільно проводити заходи по реабілітації функції печінки.

Звести нанівець токсичний вплив антибіотиків можна, якщо дотримуватися певних правил. Обов'язково приймайте гепатопротектори (вони виводять токсини і відновлюють клітини печінки), дотримуйтеся режиму харчування, дотримуйтеся дієти № 5.

Гепатопротекторну дію мають такі лікарські рослини як розторопша, артишок, куркума. Їх цілющі властивості давно використовуються при лікуванні захворювань печінки і жовчного міхура.

Також варто звернути увагу і на прийом вітамінів групи В (В4, В8, В6). Вони допомагають прискорити відновлення пошкоджених тканин печінки при токсичних впливах антибіотиків і алкоголю.

А незамінні амінокислоти (лецитин і L- метіонін) просто необхідні для підтримки роботи печінки при антибіотикотерапії.

Всі ці компоненти знаходяться в 1 таблетці рослинного гепатопротектора ГЕПАХЕЛС.
Курс реабілітації - 1 місяць.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial