Інформація |

Архіви


ВСТАНОВЛЕНИЙ ФАКТ: КОФЕРМЕНТ Q 10 ПОДОВЖУЄ МОЛОДІСТЬ І ЗБЕРІГАЄ ЗДОРОВ'Я

Всі процеси (хімічні, обмінні ...), які відбуваються в організмі людини, залежать від достатньої наявності коферменту Q 10 (убіхінон, «всюдисущий»).

Кофермент Q 10 синтезується в організмі, і більша його частина знаходиться в серці, печінці, нирках і підшлункової залози. А так як ці органи споживають величезну кількість енергії, рівень коферменту Q 10должен бути високим і достатнім.

До 30-ти років організм самостійно синтезує кофермент Q 10 майже до 300 мг на добу. З віком, а також при значних фізичних навантаженнях, хронічних стресах, частих простудних захворювань витрата убіхінона значно зростає, що й обумовлює розвиток його дефіциту в організмі в цілому. Відповідно, запускаються процеси передчасного старіння, з'являється надлишкова маса тіла, і головне, починаються зміни в серцево-судинній системі і розвиваються патології імунної системи.

Щоб мати відмінне здоров'я, і відповідно, бути красивим, необхідно включити в свій щоденний раціон харчування продукти, які багаті коферментів Q 10.

Це в першу чергу м'ясо - яловичина, телятина, курятина, лівер (серце, печінку і нирки). Також оливкова, соєва, кунжутна, бавовняне і кукурудзяна олія повинні використовуватися в якості заправки для салатів. Яйця, морепродукти і морська риба багаті на кофермент Q 10.

Серед овочів найбільшу кількість коферменту Q 10 міститься в цвітній капусті, часнику, моркви, шпинаті, солодкому перці. Горіхи (волоські горіхи, фісташки, фундук, мигдаль) і насіння є також додатковим джерелом коферменту Q 10.

Численними дослідженнями була підтверджена ефективність прийому коферменту Q 10 при кардіологічних та імунних захворюваннях, захворюваннях печінки, пародонтозі. Відзначається позитивна дія коферменту Q 10 і при цукровому діабеті, алергіях, виразкових уражень шлунка та 12-палої кишки. Також при призначенні коферменту Q 10 спортсменам відзначається підвищена витривалість організму до важких фізичних навантажень. Особливе значення застосування коферменту Q 10 займає і в боротьбі із зайвою вагою.

Дія коферменту Q 10 обумовлено його властивостями: антиоксидантні, анти атеросклеротичні, антиритмичні, гіпотензивні, гепатопротекторні.

Сьогодні питання отримання достатньої кількості коферменту Q 10 стає дуже актуальним у зв'язку з економічними аспектами.

Заповнити дефіцит коферменту Q 10 і підтримувати його на відповідному рівні допоможе додатковий прийом КОЕНЗИМ Q 10 УЛЬТРА.

У складі однієї капсули знаходиться профілактична доза коферменту Q 10 - 30 мг, що дозволяє регулювати прийом від 1 до 2-х капсули в день при різних станах.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial