Інформація |

Архіви


ВТОМИЛИСЯ ВСЕ ЗАБУВАТИ?

Проблема погіршення пам'яті знайома практично кожному, а от її причини відомі далеко не всім. За - початку забудькуватість може проявлятися в якихось дрібницях, прогресуючи і посилюючись з віком.

Причини порушення пам'яті можуть бути різними:
- Стрес, нервове виснаження, депресія.
Постарайтеся змінити своє ставлення до проблем, жити позитивно і в гармонії з самим собою і світом. Якщо з цією проблемою не можете впоратися самостійно, зверніться за допомогою до фахівця: психолога або психотерапевта.

-Недолік сну і перевтома.
Так само призводять до порушень роботи головного мозку і як наслідок до погіршення пам'яті. При повноцінному 8-ми годинному сні оновлюється і відновлюється організм. Посилюється працездатність, концентрація уваги і швидкість мислення.

- Брак вітамінів групи В, вітаміну Д, А, С, недолік магнію безпосередньо впливають на роботу головного мозку і його когнітивні функції. Включіть у свій раціон продукти, що містять зазначені вітаміни, і Ви зможете запобігти передчасному старінню мозку.

- Порушення кровообігу кори головного мозку.
З віком погіршується кровообіг головного мозку, а значить, знижується працездатність і пам'ять

Приймайте ноотропні препарати на рослинній основі, наприклад, МЕМОРІ БУСТЕР.
Ретельно підібрана композиція лікарських рослин в препараті покращує кровообіг і постачає киснем головний мозок, стимулює розумову діяльність, підвищує інтелект.

Такі серйозні захворювання, як: атеросклероз, хвороба Альцгеймера, діабет, захворювання щитовидної залози і т.п. можуть стати причиною погіршення пам'яті і вимагають консультації та лікування у фахівця.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial