Інформація |

Архіви


ЯК ПОЛІПШИТИ ПАМ'ЯТЬ

Щоб поліпшити пам'ять, потрібно дотримуватися простих правил: висипатися, правильно харчуватися, обов'язково вживати складні вуглеводи і вітаміни групи В, вести активний і здоровий спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок, пити просту воду в достатній кількості і обов'язково повноцінно відпочивати. А ще важливо навчитися контролювати свій стан і знімати стрес, читати книги, відвідувати нові місця і спілкуватися з різними людьми - всі ці моменти також сприятимуть поліпшенню пам'яті.

Крім цього, наша пам'ять буде в нормі, якщо її тренувати. Наприклад, вивчити нову мову, знайти хобі, читати літературу вголос, цікавитися тим, чим ви раніше не цікавилися, вивчити напам'ять вірші, розгадувати кросворди. Можна почати вести щоденник, куди записувати важливі події, а в кінці дня згадувати їх.

Також в якості профілактики проблем з пам'яттю і в цілому для поліпшення роботи мозку рекомендується додатковий прийом спеціальних комплексів на основі гінкго білоба.

МЕМОРІ БУСТЕР - комплексний препарат, до складу якого входить стандартизований екстракт гінкго білоба в оптимальному дозуванні - 40 мг, а також розторопша, імбир, чорниця, турмерік і розмарин.

Дана композиція лікарських трав посилює дію гінкго білоба, а загальне поєднання рослинних речовин забезпечує позитивний вплив на роботу мозку і стійкий результат.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial