Інформація |

Архіви


ЯК ВІДРІЗНИТИ ЯКІСНУ ПРОДУКЦІЮ?

Сьогодні ринок препаратів для здоров'я рясніє розмаїттям і кількістю. І серед них дуже багато неякісної продукції і підробок. Як не загубитися в цьому різноманітті, не стати жертвою обману і придбати якісну продукцію?

• Перше, на що потрібно звертати увагу, це місце, де продукція продається. Якщо продукт представлений в аптечних мережах, довіру до нього зростає в рази, так як в аптеках на високому рівні поставлено контроль якості (починаючи від відповідності маркування до наявності і правильного оформлення всіх дозвільних документів).

• Всі біологічно активні добавки, що продаються в Україні, повинні мати відповідні документи, які підтверджують їх якість. Це гігієнічні висновки, сертифікати відповідності, сертифікати якості виробника, документи, що підтверджують якість продукції відповідно до вимог ISO, GMP, FDA. І продавець зобов'язаний надати ці документи на вимогу покупця.

• Зовнішній вигляд упаковки: повинні бути чіткі і зрозумілі написи без виправлень українською мовою (навіть якщо продукція імпортна, повинен бути переклад); маркування з обов'язковим зазначенням серії, терміну придатності, дати виготовлення, складу, виробника і представника в Україні (якщо товар імпортний).

• Наявність інструкції, де чітко прописані рекомендації із застосування, протипоказання та можливі ускладнення.

• Зовнішній вигляд самого продукту (капсули, таблетки або розчин) повинен чітко відповідати опису, яке дає виробник в супровідних документах. Якщо продукт має натуральний склад (рослинного або тваринного походження), то допустимі коливання за кольором і запахом, але вони повинні відповідати інгредієнтному складу, і не мати яскраво виражений «хімічний» колір і запах. Наприклад, якщо це капсула ОМЕГА-3, то вона повинна мати смак і запах риб'ячого жиру.

Відрізнити оригінальний продукт від підробки дуже важко, тому головне віддавати перевагу перевіреним виробникам і надійним продавцям, які відкрито показують свої координати, відповідають на всі питання, представляють свою продукцію багато років і дорожать своїм ім'ям і репутацією.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial