Інформація |

Архіви


ЯК ЗМЕНШИТИ БІЛЬ У СУГЛОБАХ

Тим, хто страждає хворобами суглобів, доводиться миритися з постійним болем. Наші нескладні поради допоможуть полегшити стан цих пацієнтів.

Найсильніше захворювання опорно-рухового апарату б'ють по людях з надмірною вагою. Зайві кілограми - це додаткове навантаження на хворі суглоби. Якщо у вас є така проблема, то для полегшення стану варто посидіти на дієті.

Золоте правило, якого потрібно дотримуватися, - більше овочів і фруктів, в тому числі свіжих, і менше жирної їжі. Слово «дієта» багатьох лякає, але воно не є синонімом голодування. Головне - не переїдати і виключити з раціону смажені, занадто солоні страви, не зловживати солодким (кондитерські вироби можна замінити невеликою кількістю меду, печеними і свіжими яблуками, горіхами).

Випивайте до 8-10 склянок води на добу. Робіть це невеликими порціями протягом дня. Обов'язково пийте вранці натщесерце, перед кожним прийомом їжі і в проміжках між ними.

Людям з сечокам'яною хворобою не можна різко збільшувати кількість вживання води. Це може завдати серйозної шкоди їх здоров'ю.

Тому перш ніж слідувати цій рекомендації, обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем. До речі, він може порадити спеціальні фізичні вправи, які в деяких випадках можуть послабити біль або повністю від неї позбавити.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial