Інформація |

Архіви


ЧОМУ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ БІЛЬ В СУГЛОБАХ?


Чи знаєте ви, що після 35 років хрящова тканина змінюється?

З віком зменшується вироблення в організмі глюкозаміну і хондроїтину – складові компоненти хряща і синовіальної рідини, яка як мастильний матеріал дозволяє суглобам рухатися. При нестачі синовіальної рідини суглобовий хрящ стирається і як наслідок руйнується. У суглобі розвивається запалення, і тому виникає біль. Результат невтішний – суглоб може не відновитися…

Тому після 35 років важлива профілактика розвитку хвороб суглобів.

Більше пийте просту воду, тренуйте суглоби (танцюйте, опануйте йогу, плавайте), включіть в раціон харчування продукти, що містять желатин. Зверніть увагу на дієтичні добавки до їжі – хондропротектори, в складі яких знаходяться хондроїтин і глюкозамін. Також є така речовина – метилсульфонілметан (МСМ). Це природне джерело сірки відіграє важливу роль у формуванні м'язів, зв'язок, хрящів, нігтів, волосся і шкіри.

Деякі рослини, а саме екстракти виноградних кісточок, боссвелії і турмерика, відмінно справляються з ознаками запалення і ефективно знижують больовий синдром.

Всі компоненти присутні в натуральному хондропротекторі АРТРИТОЗАМІН (США), який широко представлений в аптеках України.

АРТРИТОЗАМІН рекомендується вживати як джерело глюкозаміну і хондроїтину при захворюваннях суглобів і кісток, а також для підтримки здорових суглобів і хрящів при заняттях спортом.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial