Інформація |

Архіви


ІМУНІТЕТ ТА БІЛЬ В СПИНІ

Як відомо, від стану нашої імунної системи залежить здоров'я всього організму. Фактори, які безпосередньо впливають на зниження імунітету, всім знайомі.

Це - погана екологія, незбалансоване харчування, стреси, хронічне недосипання, інфекційні захворювання, прийом деяких лікарських засобів, шкідливі звички.

Сукупність цих факторів може привести до зниженню імунітету, загостренню хронічних захворювань, появі болі в спині та суглобах.

До факторів ризику, які можуть спровокувати розвиток патології опорно-рухового апарату, відносять похилий вік, особливо це стосується жінок в період менопаузи, зайва вага, генетична схильність, травми, порушення обміну речовин.

Важливими моментами в появі болю в спині і суглобах є переохолодження, ускладнення після ангіни, грипу, отиту, а також фізичне навантаження.

До таких симптомів, як локальна ранкова скутість і хрускіт в суглобі при русі потрібно поставитися серйозно. Дуже важливо в період, коли організм ослаблений, підтримати його і допомогти відновленню рухливості в суглобах.

Для профілактики і лікування хвороб опорно-рухового апарату, а також для зміцнення імунної системи необхідний комплексний підхід.

АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ
Надає імуностимулюючу, хондропротекторну і протизапальну дію.
Прискорює відновлювальний період після травм і операцій.

АРТРИТОЗАМІН
Додаткове джерело глюкозаміну і хондроїтину.
Сприяє нормалізації роботи опорно-рухового апарату (при артритах, артрозах і остеохондрозах і фізичних навантаженнях).

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial