Інформація |

Архіви


КАРАНТИН. НАСЛІДКИ ДЛЯ ОРГАНІЗМУ

У реаліях сьогоднішнього дня, в умовах карантину, коли нас усіх посадили у будинку, не просто зберігати гарне самопочуття і здоров'я. І це стосується не тільки до психоемоційного самопочуття (пригнічений настрій через обмеження, неможливість вести звичний спосіб життя і дозволяти собі радості у вигляді зустрічей з друзями, кафе і подорожей, страх перед хворобою), а й безпосередньо до фізичного стану.

Відсутність фізичних навантажень (ми навіть на роботу не їздимо, а працюємо віддалено, і ранкову зарядку робимо не завжди), нестача свіжого повітря, сонця, вітаміну D, незбалансоване харчування (не завжди можливо придбати весь набір продуктів, щоб скласти повноцінний раціон з достатньою кількістю всіх необхідних корисних речовин).

Все це призводить не тільки до застійних явищ, проблем з суглобами і хребтом, а й знижує загальну резистентність організму і імунітет.

А цього допустити ніяк не можна! Кращим вибором для підтримки опорно-рухової системи та імунітету буде прийом АКУЛЯЧОГО ХРЯЩА.

Акулячий хрящ - еластична тканина скелета акул, багата білковими сполуками, глікозаміногліканами, вітамінами і мікроелементами, допомагає не тільки відновлювати сполучну тканину суглобових і міжхребцевих хрящів, а й бореться із запальними та інфекційними процесами, а також має загальнозміцнювальну дію, підвищує опірність і імунітет організму, що особливо цінно сьогодні.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial