Інформація |

Архіви


ОЗНАКИ ТОГО, ЩО ПОРА ЧИСТИТИ ПЕЧІНКУ

Якщо Ви стали помічати у себе такі симптоми як гіркота в роті, жовтий наліт на язиці, нудота, метеоризм, часті запори, хронічна втома, прибавка в вазі, надмірне потовиділення, неприємний запах з рота, алергія, свербіж по всьому тілу, шкірні висипання, землистий колір обличчя, головний біль - це ознака того, що пора чистити печінку.
Малорухливий спосіб життя, вживання смаженої, гострої і копченої їжі, зловживання алкоголем і прийом ліків негативно впливають на роботу нашої печінки. Згодом, функціональність гепатоцитарної системи знижується. Погіршуються процеси утворення і виведення жовчі, з'являються симптоми запалення печінки. В результаті токсини, які зазвичай фільтруються і знешкоджуються печінкою, потрапляють в органи і тканини організму, а корисні речовини не засвоюються і не синтезуються.

Регулярне очищення всього організму, особливо печінки, дуже важливо для підтримки хорошого здоров'я. У цьому випадку доцільно застосовувати рослинні препарати (гепатопротектори), що містять біологічно-активні речовини, які здатні відновлювати пошкоджені клітини печінки і посилювати виділення жовчі.

Одним з представників гепатопротекторів є ГЕПАХЕЛС. Компоненти, що входять до складу препарату, покращують і підсилюють функцію печінкових клітин, стимулюють їх регенерацію, зменшують вираженість запалення, а також покращують відтік жовч.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial