Інформація |

Архіви


РОСЛИНИ ДОПОМОЖУТЬ ПОЛІПШИТИ ПАМ'ЯТЬ І ПІДНЯТИ НАСТРІЙ.

«Чим краще пам'ять, тим вище інтелект людини і тим повільніше настає старість» (професор-фізіолог Евальд Герінг)

Щодня перед сучасною людиною ставиться завдання: побачити, зрозуміти, запам'ятати, застосувати. І це стосується не тільки студентів, де хороша пам'ять може «зіграти на руку» під час іспитів. Гарна пам'ять потрібна як працівникам інтелектуальної праці, так і старшому поколінню.
Погіршилася пам'ять, запаморочення, головний біль, знизилася гострота зору, з'явився шум у вухах і в голові ... До появи даних симптомів дуже часто причетні стресові ситуації, зловживання алкоголем, куріння, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, а також не останню роль відіграє і віковий фактор. Є ще одна причина - порушений кровообіг головного мозку, внаслідок чого головний мозок недоотримає кисень. А цей процес може привести до розвитку гіпоксії ... Ще причинами порушення мозкового кровообігу можуть бути атеросклероз, артеріальна гіпертензія, остеохондроз, цукровий діабет ... Лікуванням основного захворювання повинні займатися фахівці!

А ось попередити розвиток недостатності кровообігу можна і необхідно. Вихід з даної ситуації існує. Просто потрібно звернути увагу на свій спосіб життя і трохи його відкоригувати.
Почніть зі своєї роботи. В якій позі ви перебуваєте на протязі всього робочого дня? А скільки часу ви проводите за ПК? Яким чином ви знаходите виходи з різних (стресових) ситуацій? Чи є шкідливі звички? Чим ви їсте під час роботи? Як часто ви буваєте на свіжому повітрі? Чи ведете ви активний спосіб життя?

Якщо чесно відповісти на ці питання - то висновки можна зробити самостійно і прийняти відповідні рішення.

Підтримати судини і поліпшити кровообіг в медичній практиці здавна використовуються лікарські рослини, які широко відомі своїми цілющими властивостями:
ГІНКГО БІЛОБА, РОЗМАРИН, ТУРМЕРИК  (куркума), ІМБИР, РОЗТОРОПША (молочний чортополох), ЧОРНИЦЯ.

Комбінація лікарських трав посилює дію гінкго білоба, а очікуваний ефект уже спостерігається після двох тижнів прийому.

Американська компанія Healthyway Production, Inc розробила рослинний комплекс для поліпшення пам'яті і розумової діяльності на основі гінкго білоба - МЕМОРІ БУСТЕР.

МЕМОРІ БУСТЕР рекомендований:
- студентам і школярам старших класів для підвищення концентрації уваги і поліпшення пам'яті;
- дорослим для підвищення працездатності при значних розумових навантаженнях, для зменшення симптомів депресії і підтримки гарного настрою;
- особам при захворюваннях, пов'язаних з порушенням кровообігу головного мозку, для посилення припливу крові до головного мозку, а також для зміцнення серцево-судинної системи.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial