Інформація |

Архіви


ГЕПАХЕЛС — КОМПЛЕКСНА ДОПОМОГА ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ПЕЧІНКИ

Люди зі скаргами на біль і важкість у правому підребер'ї, відсутність апетиту, нудоту і відчуття гіркоти в роті — часті гості і у лікаря і в аптеці.

Нічого дивного: за даними ВООЗ, у світі більше 2 млрд людей страждають на захворювання печінки і жовчовивідних шляхів. Їх поширеність коливається від 12,5 до 58,2 %, а в осіб старше 60 років порушення жовчовивідних шляхів зустрічаються з частотою приблизно 26,6 %. При цьому патологія «молодшає», тобто діагностується у все більш ранньому віці.

Весною потреба в якісному гепатопротекторі зростає, оскільки зараз печінка знаходиться в максимально чутливому стані. Саме в цю пору року легко визначити, чи є вона здоровою.

Адже печінка першою реагує на різку зміну раціону або скорочення споживання їжі (актуальна ситуація у лютому-березні, коли великий піст співпадає з гонкою дієт напередодні пляжного сезону).

Не краще почуваються й жовчовивідні шляхи та жовчний міхур, порушення в роботі яких провокує прийом незвичних страв, рясні святкові столи перед або після тривалих дієтичних обмежень, зловживання солодощами, нарешті, велика кількість хімічних домішок у продуктах харчування.

У весняний період такі проблеми зустрічаються досить часто. Тож, потрібний препарат, що сприятиме покращенню стану й печінки, й жовчовивідних шляхів.

Оптимальним вибором для корекції симптомів з боку гепатобіліарної системи є ГЕПАХЕЛС — рослинний гепатопротектор, до складу якого входять 11 активних компонентів: лікарських рослин, амінокислот і вітамінів групи В.

Разом вони забезпечують гепатопротекторну, жовчогінну, сечогінну та детоксикаційну дію.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial