Інформація |

Архіви


5 правил здорового способу життя

1. Обмежити вживання жирної їжі: сметани, вершків, молока, жирного сиру, вершкового масла, маргарину; ковбаси, сосисок, жирного м'яса, всіх субпродуктів яєчних жовтків, рибної ікри, морозива, кондитерських виробів з кремом. По можливості, замінити жири на рослинне масло при готуванні їжі та заправці салатів.

2. Вживати не менше 400г в день овочів і фруктів. Порції не обов'язково повинні бути великими - одна порція може складатися з 1 склянки соку, або 1 столової ложки сухофруктів, або 1 фрукта (яблуко, апельсин, персик, абрикос, банан і ін.).

3. Риба має бути присутня у Вашому раціоні 2-3 рази в тиждень. Морська риба (форель, скумбрія, оселедець, лосось, палтус, тунець) є джерелом безцінних для організму поліненасичених жирних кислот, регулярне споживання яких сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань.

4. Відмова від шкідливих звичок. Відмова від куріння значно зменшує ризик інфаркту або інсульту. Доведено також, що алкоголь в невеликій кількості виконує захисну функцію, а в великій кількості, навпаки, посилює ризик атеросклерозу.

5. Регулярно займайтеся фізичною активністю не менше 3 разів на тиждень тривалістю 45 хвилин.

Пам'ятайте, що крок до здорового харчування та здорового способу життя на порядок знижує ризик виникнення у Вас сердечно-судинних захворювань і таких грізних їх ускладнень, як інфаркт або інсульт!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial