Інформація |

Архіви


ЯК ПІДТРИМАТИ СУГЛОБИ ТА ІМУНІТЕТ?

Проблема з захворюванням суглобів стає все більш актуальною в наш час. Похилий вік, надмірна вага тіла, фізичні навантаження на опорно-руховий апарат, травми, знижений імунітет організму – всі ці чинники провокують або розвиток, або загострення захворювань суглобів та хребців.

В аптеках України представлені безліч препаратів – хондропротекторів, дія яких направлена на покращення та відновлення структури хряща. Тому вибір того чи іншого препарату стає більш складним. Що вибрати, як не помилитися, заощадити та отримати результат?

Для профілактики і лікування хвороб опорно-рухового апарату, а також для зміцнення імунної системи необхідний комплексний підхід. Захворювання суглобів завжди супроводжується запальним процесом, тому перевагу треба надати комплексним засобам, які не тільки відновлюють хрящову тканину, але і володіють протизапальними властивостями.

В аптеках України представлений АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ.

  •  Профілактика та комплексне лікування артриту, артрозу, остеохондрозу.
  •  Прискорює відновлення хрящової та кісткової тканини при переломах.
  •  Додаткове джерело кальцію та фосфору.
  •  Сприяє підвищенню імунітету навіть в малих дозах.

АКУЛЯЧИЙ ХРЯЩ володіє протизапальною, хондропротекторною та імуностимулюючою дією, що і відрізняє його серед інших представників цієї групи.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial