Информация |

Архивы


Флагмани Сучасної Медицини


ФЛАГМАНИ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ

 

Оргкомітетом проекту МОЗ України «Флагмани сучасної медицини»  був складений рейтинг «Кращі представники галузі», до складу якого увійшла й компанія «Хелсівей».

 

Компанія «Хелсівей»  отримала відзнаку та диплом в номінації  - «За вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України».


В 2011 році  проводився  щорічний Загальнонаціональний проект «Флагмани сучасної медицини».  Основним завданням проекту було відзначення кращих представників медичної галузі,  підтримка розвитку вітчизняної медицини та наукових розроблень, які є конкурентоспроможними на світовому ринку, залучення вітчизняних і закордонних інвестицій, а також широке розповсюдження інформації про стан і перспективи розвитку у сфері лікувально-оздоровчого комплексу України.

Проект проводився за підтримкою Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Академії медичних наук України та Українського видавничого центру «Галактика – С». Організаційний комітет Проекту очолювала Тетяна Дмитрівна Бахтеєва -  Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони  здоров’я.

Заключним етапом Загальнонаціонального проекту стало проведення урочистої частини, яка відбулася в жовтні 2011 року. Під час нагородження номінантам  вручили  відзнаку, диплом та презентаційне видання «Флагмани сучасної медицини» з інформацією про всіх лауреатів.

На церемонію нагородження були запрошені керівники держави, народні депутати, представники ділової громадськості, видатні діячі України.  
Компанія «Хелсівей»  отримала відзнаку та диплом в номінації  - «За вагомий внесок у розвиток іміджу охорони здоров’я України». Ця відзнака – це результат праці всього нашого колективу.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial