Інформація |

Архіви


НАЙБІЛЬШ КОРИСНІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

Вчені назвали 10 самих корисних для людини продуктів:

1. Помідори - чемпіони! Вчені враховували наявність у продукті вітамінів, мікроелементів, антиоксидантів. Причому в тій біохімічній формі, яка легко засвоюється організмом і дозволяє корисним речовинам реально брати участь у омолодженні і тонусі різних його систем. У томатах багато активного антиоксиданту - лікопіну, клітковини і калію. Численні дослідження показують, що вони підтримують серцево-судинну систему. Томатний сік м'яко знижує артеріальний і внутрішньочерепний тиск, його корисно вживати при гіпертонії і глаукомі.

2. Вівсянка. У ній чимало рослинних білків, клітковини, вітамінів групи В, розчинних харчових волокон. Усього одна мисочка вівсяної каші (близько 30 г вівсяної крупи) може знизити кров'яний тиск на 5-10 одиниць. До того ж вона очищує травну систему від токсинів.

3. Ківі. Ці фрукти містять вітаміни А, С і Е. В їх насінні також є жирні кислоти омега-3. Вони корисні для підтримки еластичності суглобів. Людям, страждаючим артритами і артрозами, корисно з'їдати хоча б по два ківі на тиждень.

4. Темний виноград. У сортах типу ізабелла багато біофлавоноїдів, які уповільнюють процеси окислення в організмі, підтримують судини в тонусі, попереджають утворення тромбів. Також ці речовини чинять опір виникненню злоякісних клітин.

5. Апельсини. Вони містять велику кількість вітаміну С, а також пектини. Ці корисні ферменти знижують в крові рівень "поганого" холестерину.

6. Броколі. Цей різновид капусти містить багато антиоксидантів, калію і магнію. Є відмінним дієтичним продуктом при порушеннях обміну речовин.

7. Авокадо містять особливі жирні кислоти, які сприяють оновленню кровоносних судин. А також ферменти, що регулюють рівень цукру в крові.

8. Крес-салат. З усіх листових салатів він найбагатший йодом, залізом, вітамінами А і С.

9. Часник. Містить речовину аліцин, що знижує тиск при гіпертонії. А ще всім відомі антибактеріальні властивості часнику

10. Оливкова олія, багата антиоксидантами і вітаміном Е.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial