Інформація |

Архіви


РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ ЗА ДОПОМОГОЮ ГЕПАХЕЛС

Наш організм - це складна високо організована система, в якій пов'язані всі органи і системи. А шкіра - це дзеркало стану нашого здоров'я.

Будь-які порушення функцій внутрішніх органів відбиваються на якості шкіри. Особливо шкіра реагує на стан печінки.

Так як печінка головний орган по нейтралізації і виведення з організму всіх шлаків і токсинів, при збої в її роботі ми спостерігаємо різке погіршення зовнішнього вигляду шкіри. Це може проявлятися, перш за все, в колірних показниках, і «жовтяниця» (жовтий колір шкірних покривів) не єдиний недолік.

Шкіра може ставати в'ялою, втрачається пружність, колір змінюється на сірий, землистий, з'являються пігментні плями. Проблема пігментних плям стоїть особливо гостро, так як цей симптом супроводжує практично всі патології печінки, і навіть найнезначніші збої в роботі печінки можуть супроводжуватися зміною пігментації шкірних покривів.

Пігментні плями з'являються не тільки на обличчі, шиї і руках, а й по всьому тілу. І позбутися від них за допомогою косметологічних засобів і процедур (пілінгів, відбілюючих кремів і масок) практично неможливо.

У таких випадках на допомогу можуть прийти нутрицевтики.

Наприклад, ГЕПАХЕЛС - рослинний комплекс, який допомагає відновити клітини печінки, відновити її функції, налагодити роботу шлунково-кишкового тракту.

ГЕПАХЕЛС сприяє виведенню шлаків, забезпечує комплексний детокс організму.

Результат позитивного впливу ГЕПАХЕЛСА на організм можна помітити по поліпшенню стану шкіри: відновлюється колір, йде пігментація, шкіра набуває здорового свіжий вигляд.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial