Інформація |

Архіви


ЯК ЗАХИСТИТИ СУДИНИ ТА СЕРЦЕ У ЛІТНЮ СПЕКУ

Влітку температура повітря може досягати вище 30 градусів за Цельсієм, тому у багатьох людей може підвищитися ризик судинних патологій.

Симптомами хвороб серця та судин є задишка при фізичному навантаженні або у спокою; серцебиття, сухий кашель, набряки ніг та ін... Це відбувається тому, що при перегріві рідина швидко виводиться з організму, кров починає згущатися, страждає кровообіг. Виникає головний біль, запаморочення, нудота, можуть утворюватися дрібні тромби в судинах. Ці згустки крові разом із загальним кровотоком потрапляють в серце, мозок і можуть стати причиною закупорки дрібних судин. І як наслідок – інфаркт або інсульт.

Щоб запобігти та попередити порушення кровотоку у судинах потрібно проходити профілактичні огляди у кардіолога, повністю відмовитися від шкідливих звичок, уникати стресових ситуацій та переглянути свій раціон харчування. Обов’язково введіть в раціон харчування морську рибу та морепродукти, так як в цих продуктах міститься значна кількість поліненасичених жирних кислот (ПНЖК).

Найбільшою кардіопротекторною дією володіють ПНЖК класу омега-3: ейкозапентаєнова кислота (ЄПК) та докозагексаєнова кислота (ДГК). При прийомі ПНЖК

Омега-3 відновлюється еластичність судин, нормалізується артеріальний тиск та серцевий ритм.

При дефіциті в раціоні харчування ПНЖК Омега-3 або розвитку патологічних станів, коли необхідна підвищена потреба в цих кислотах, застосовують спеціальні дієтичні добавки, які продаються в аптеках.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial