Інформація |

Архіви


ЗАГОСТРЕННЯ АРТРИТІВ І АРТРОЗІВ ВЛІТКУ

Артрит і артроз - це захворювання суглобів, які мають дуже схожі симптоми, але різну етіологію, перебіг і, отже, лікування.

АРТРИТ - запальне ураження суглобів, яке може мати системний характер і впливати на роботу серця, нирок і печінки. Найчастіше виникає як ускладнення після перенесених інфекцій, через неправильне обміну речовин і дефіциту вітамінів і мікроелементів. Зустрічається у людей у віці 25-45 років.

Симптомами артриту є біль, обмеження рухливості, припухлість і зміна форми суглоба, почервоніння шкіри над ураженим суглобом.

АРТРОЗ - захворювання, яке призводить до деформації і руйнування суглобової капсули, тобто страждають тільки суглоби. Причинами може бути генетична схильність, надмірне навантаження, вікові зміни. Артрозом страждають люди старшого віку.

Артрозу типова «механічна» біль, що виникає періодично і загострюється після довгого спокою або, навпаки, різкою фізичної активності, скутість, що триває кілька хвилин, хрускіт в суглобі і руйнування хряща.

Чому влітку відбувається загострення артриту і артрозу.

Висока температура повітря, задуха, перегрів. Під впливом тепла судини розширюються, а з їх розширенням відбувається уповільнення кровотоку. Тобто при артриті і артрозі відбувається застій крові в оточуючих суглоб м'язах.

Травми і удари, які бувають під час робіт на городі та дачі, можуть спровокувати розвиток хвороб суглобів.

Влітку легше займатися активним спортом, але при цьому забуваємо про те, що великі фізичні навантаження «б'ють» саме по суглобах.

Неправильне харчування - якщо організм недоотримає поживних речовин, то і хрящ позбавляється компонентів, необхідних для відновлення його клітин, порушується робота суглоба.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial