Інформація |

Архіви


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА СУГЛОБИ

Ви займаєтесь фітнесом, маєте надлишкову вагу та травми у минулому? А зараз непокоять болі у суглобах та локальна ранкова скутість? Ниючий нічний біль стає постійним та іноді виникає хруст у суглобі при русі? Форма суглобу змінилась та появилася хворобливість при його пальпації?

УВАГА! Йде руйнування суглобового хряща!

Чому?
Зменшується здатність організму виробляти природну речовину – глюкозаміну сульфату, який є головним компонентом синовіальної рідини, що дозволяє суглобу легко та безболісно рухатися, а також зміцнює хрящ.

Що робити?

По-перше, треба себе берегти. Уникати тривалих статичних навантажень, не переохолоджувати кінцівки. Необхідно тримати суглоби, що страждають остеоартрозом у теплі. Ходити слід рівним розміреним кроком, не слід роботи швидких поворотів і зупинок. Регулярно виконуйте лікувально-гімнастичні вправи. Слід пам’ятати, що при остеоартрозі вправи повинні виконуватися сидячи або лежачи, але не стоячи.

По-друге, - передивіться свій раціон харчування. Дотримуйтесь дієти з використанням продуктів із вмістом желатину, багатих кальцієм (молочнокисла дієта) та вітамінами групи В і С.

По-третє, приймайте хондропротектори. Хондропротектор – це препарати, що покращують структуру і зміцнюють тканини хряща, а також затримують розвиток артрозу.

АРТРИТОЗАМІН - Натуральний хондропротектор.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial