Інформація |

Архіви


Чи правильно ви харчуєтесь?

«Усі хвороби є наслідком отруєння організму в результаті неправильного харчування.»
(шведський вчений Ваерланд)Нестача вітамінів, неправильне харчування, відсутність рухів на свіжому повітрі - усе це негативно впливає на здоров'я людини, завдаючи шкоди і її зовнішності.
Кожна людина, будь то жінка або чоловік, хочуть бути здоровими, як можна довше залишатися молодими і красивими. Хочуть і, найголовніше, можуть!
Для цього недостатньо доглядати за своєю зовнішністю за допомогою різних косметичних засобів і процедур, а необхідно дбати ще й про те, що б щоденна їжа вміщала в собі всі ті складові частини, які захищають організм від різних функціональних змін.

А для цього просто важливо дотримуватися деяких правил, і результат не змусить себе довго чекати:

 • Найголовнішим у нашому раціоні повинна бути НАТУРАЛЬНА їжа. Велике значення також має якість продуктів.
 • Здорове харчування тим корисніше, ніж воно різноманітніше, свіже і смачніше (але не за рахунок хімічних присадок). Харчування має бути регулярним, але в помірній кількості.
 • Харчуйтеся тільки тоді, коли у вас дійсно є апетит. Не поспішайте під час трапезі і не нервуйте за столом. Старанне пережовування їди покращує травлення.
 • Під час їди пити воду взагалі не рекомендується. Найкраще це зробити перед або через деякий час після трапези.
 • Щоб мати струнку фігуру і чисту, без всяких висипань шкіру, необхідно весь час спостерігати за роботою кишечника. Вживайте більше свіжих і тушкованих овочів, зеленого салату, заправленого петрушкою, кропом, цибулею і лимонним соком; споживайте багато нежирного молока, кислого молока і кефіру. Намагайтеся уникати солодкого та зменшити в раціоні кількість какао і шоколаду.
 • Старатися надати організму необхідну кількість вітамінів. Щоб забезпечити себе вітамінами, зовсім не обов'язково споживати тільки сирі продукти. Овочі, які довго вимочуються у воді, а потім обшпарюють окропом, щоб змінити їх гострий смак, не підходять, тому що при такій обробці всі вітаміни руйнуються якщо не повністю, то більшою мірою. Овочі та фрукти, які ви не бажаєте їсти в сирому вигляді, можна трохи затушкувати у власному соку - тоді збережеться більша частина вітамінів.
 • Зменште споживання м'яса до одного разу на день. Трьох або чотирьох м'ясних днів на тиждень цілком достатньо, якщо в інші дні м'ясо замінити рибою, яйцями та сиром. Купуйте м'ясо і рибу в сирому вигляді і тільки окремим куском та готуйте найрізноманітніші страви самостійно.
 • Старайтеся виключити зі свого раціону продукти, що пройшли велику кількість стадій промислової переробки (будь-які готові продукти, консерви, напівфабрикати).
 • У харчуванні неприпустимий маргарин - джерело токсичних трансжирів, що виникають при хімічній гідрогенізації рослинних олій.
 • Зменшити використовування жирів і насичених жирних кислот (вершкове масло, жирна сметана, свинячий жир), надати перевагу продуктам, які містять поліненасичені жирні кислоти (морська риба та інші морепродукти, оливкова, соняшникова і льняна олія).
 • Намагайтеся замінити сахарозу (цукор) на корисні природні фруктозу, мед, свіжі і в'ялені солодкі фрукти (фініки, курага, родзинки, інжир, чорнослив, різні компотні суміші та ін.)
 • Не купуйте ніякі промислові соуси і приправи (промисловий «майонез», кетчуп та ін.); в них знаходяться речовини, які безпосередньо впливають на центральну нервову систему і головний мозок. Готуйте смачні соуси і приправи тільки самотужки.
 • Прийміть до уваги, що синтетичний глютамат ("підсилювач смаку "), який входить зараз у всі промислові приправи, зовсім не еквівалентний природному глютамат, видобутому з водоростей, і при частому використовуванні неминуче веде до деструктивних змін очного дна - спочатку до підвищеної "втоми" очей, потім до зниження зору і часткової сліпоти (особливо швидко ці зміни відбуваються у дітей).
 • Алкоголь і тютюн взагалі протипоказані - вони є головними ворогами краси і здоров'я.

Якщо певний догляд за собою і корекція раціону харчування після 3-6 місяців не покращують ваше самопочуття і зовнішній вигляд, отож, причина в стані здоров'я вашого організму і є привід відвідати лікаря.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial