Інформація |

Архіви


Доставка

Зробити замовлення можна у нас на сайті або за телефонами: (044) 5202522, (044) 5921529 Пн-пт з 9:00 до 17:30 Після оформлення замовлення на сайті, оператор обов'язково з Вами зв'яжеться для уточнення дати, місця і часу доставки.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ:

Доставка по Києву здійснюється тільки в межах міста! Доставка по Києву здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00. При сумі замовлення понад 501 грн. доставка безкоштовна! Якщо сума замовлення менше 501 грн.- вартість доставки складе 30 грн. Оплатити замовлення Ви зможете готівкою кур'єру. Кур'єр обов'язково видасть вам товарний чек.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ:

При сумі замовлення понад 501 грн. доставка безкоштовна! Якщо сума замовлення менше 501 грн.- вартість доставки в середньому становить 50 грн. при доставці Новою Поштою, та 40 грн. при доставці Укрпоштою.

НОВА ПОШТА

При доставці "Новою Поштою" ваше замовлення буде відправлений на наступний день після замовлення. Якщо замовлення було оформлено у вихідні, товар буде відправлений в понеділок. Час доставки через «Нову пошту» - 2-3 дня. Якщо Ви виберете в якості перевізника «Нову пошту», вкажіть в примітці номер складу перевізника, де Вам зручніше буде забрати товар. Адреси представництв "Нової пошти» можна подивитися тут: novaposhta.ua

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial