Інформація |

Архіви


Екстракт Виноградних Кісточок

ЕКСТРАКТ ВИНОГРАДНИХ КІСТОЧОК

Опис:

Найнепотрібніша частина винограду - це його м'якуш. У ньому міститься менше 10% корисних речовин. А уся сила виноградини - у кісточці.

Діючі речовини:

Найпотужнішим активним компонентом виноградних кісточок є рослинні речовини проантоцианідини - одна з самих цілющих груп флавоноїдів. Проантоцианідини з виноградних кісточок нині вважаються найбільш активними і біозасвоюваними антиоксидантами, здатними зв'язувати вільні радикали. Подібну ефективність мають тільки проантоцианидини, здобуті з кори сосни або з виноградних кісточок. Вільні радикали - це нестабільні фрагменти молекул, що мають високу активність і руйнують генетичний апарат клітин і структуру їх мембран. Надлишок вільних радикалів є причиною порушення функцій клітин, що призводить до передчасного старіння, алергій, хвороб серцево-судинної системи, раку, атеросклерозу, розсіяного склерозу, варикозного розширенню вен, артриту, катаракти, діабету, хворобам Альцгеймера і Паркінсона, синдрому хронічної втоми, запальних процесів в тканинах і суглобах та багатьом іншим.

Показання:

  • Головна властивість екстракту виноградних кісточок - здатність зміцнювати сполучну тканину стінок усіх кровоносних судин ( артерій, вен, капілярів) і робити їх міцними і пружними. Зміцнення судин перешкоджає крововиливам у тому числі, крововиливам в мозок і розриву судин сітківки очей.
  • Екстракт виноградних кісточок захищає кровоносні судини також завдяки своїй потужній протизапальній дії. Зміцнюючи стінки судин, екстракт зменшує набряки, що є дуже важливим чинником при підвищеному артеріальному тиску, застійній сердечній недостатності і травмах, що викликають набряки.
  • Слід зазначити, що проантоцианідини виноградних кісточок визнані в Європі кращим засобом при варикозному розширенні вен. Вони дозволяють зміцнювати варикозні вени, відновлювати їх еластичність, мають потужну протизапальну дію, знімають набряки і зменшують небезпеку утворення тромбів.
  • Екстракт виноградних кісточок зв'язує вільні радикали, захищає від токсичної дії ліків; знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, у тому числі інфаркту міокарду; знижує крихкість судин, розширює судини, підвищує їх еластичність, покращує мікроциркуляцію, значно знижує метеозалежність; підтримує структуру колагену; має антимікробну дію; чинить загальнозміцнюючу дію на організм; подовжує молодість.

Протипоказання і побічна дія: Не виявлено.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial