Інформація |

Архіви


ЕЛЕМЕНТ, ЩО ВИРІШУЄ БАГАТО ПРОБЛЕМ

Список захворювань, які на сьогоднішній день збільшується, включає в себе синдром дефіциту уваги і гіперактивності, аутизм, аутоімунний тиреоїдит, а також деякі форми раку - щитовидної і передміхурової залози, яєчників, матки, грудей. На жаль, всі ці стани тим чи іншим чином пов'язані з дефіцитом йоду в організмі.

Раніше вважалося, що єдиним органом, який потребує йод, є щитовидна залоза і що йод використовується щитовидною залозою для регуляції метаболізму і формування мозку і кісток.

Але виявилося, що близько 70% запасів йоду в організмі зосереджені якраз не в щитовидній залозі. Велику частку йоду захоплюють залізисті органи. Це молочні, слинні, загруднинна і підшлункова залози. Також йод знаходиться в слизової оболонки шлунка і матки, мозку, стінках артерій, очах і шкірі. Дефіцит йоду в будь-яких з цих тканин веде до її дисфункції.

Йод відіграє величезну роль у формуванні плоду. Його дефіцит під час вагітності загрожує пошкодженням мозку і нервових волокон, втратою слуху і подальшими проблемами з навчанням.

Найтяжчим наслідком є вроджена недостатність функції щитовидної залози, яка може привести до низького інтелекту дитини. Відновлення запасів йоду у вагітної жінки є головним превентивним заходом розумової відсталості у дітей.

Для профілактики йододефіциту вагітним, дітям з 12-ти років і дорослим необхідно вживати продукти, що містять йод (морепродукти, ламінарія, молочні продукти, яйця, йодована сіль). Також можна забезпечити потребу організму в йоді, приймаючи спеціальні йодовмісні препарати.

В аптеках України представлена дієтична добавка КЕЛП.

Одна таблетка КЕЛП містить 150 мкг біодоступного органічного йоду, що забезпечує добову потребу організму в цьому елементі.

Органічний йод легко засвоюється в необхідній організму кількості, не викликає побічних і токсичних ефектів, а незасвоєний організмом йод виводиться в незмінному вигляді.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial