Інформація |

Архіви


ПРЕПАРАТИ ХЕЛСІВЕЙ ВЛІТКУ

Велика кількість фруктів в літній період дає нам помилкове відчуття, що річний запас вітамінів в нашому організмі буде гарантований. Але, на жаль, це не завжди так.

Вживаючи фрукти, неможливо чітко дозувати надходження в організм вітамінів і мікроелементів. Звідси можуть виникати як передозування, так і дефіцит біологічно активних речовин. Але найголовніше, не всі необхідні для фізіологічного функціонування організму речовини можна отримати з фруктами, овочами і ягодами. Багато речовини не синтезуються в організмі і повинні надходити ззовні постійно. Тому варто звернути увагу на природні нутрицевтики і включати в раціон харчування біологічно активні харчові добавки навіть в літній період.

Наприклад, комплекс ОКО-ХЕЛС (для поліпшення зору) містить вітаміни в чіткому співвідношенні один до одного, що дозволить уникнути передозування, і дасть можливість організму отримати саме те, що необхідно.

ОМЕГА-3 - комплекс ПНЖК - в організмі не синтезується і тому вони повинні надходити в організм ззовні. Прийом ОМЕГА-3 попередить розвиток хвороб серця і судин, а також буде сприяти зміцненню і оздоровленню всього організму.

КЕЛП - джерело йоду, який є необхідним елементом для кожного організму, будь то зростаючий в животику, в підлітковому періоді або дорослий. Органічний йод сприяє поліпшенню розумових і фізичних здібностей, а також попереджає розвиток йододефіцитних станів.

КОЕНЗИМ Q10 УЛЬТРА - джерело енергії, особливо показаний людям з підвищеними фізичними навантаженнями і тим, кому вже за 30, а хочеться залишатися якомога довше здоровим, молодим і енергійним.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial