Інформація |

Архіви


ПРИРОДНА ПРОФІЛАКТИКА АРТРИТІВ ТА АРТРОЗІВ

АРТРИТОЗАМІН - це натуральний хондропротектор, до складу якого входять шість компонентів.

Завдяки оптимальному вмісту глюкозаміну і хондроїтину хрящова тканина активно відновлюється і утворюється міжхрящева змазка. В результаті зменшується біль і відновлюється рухливість в пошкоджених суглобах.

Метілсульфонілметан - органічний джерело сірки, необхідний для біосинтезу колагену хрящової тканини, забезпечуючи її гнучкість і еластичність. Сірка бере участь у формуванні м'язів, зв'язок, хрящів, нігтів, волосся та шкіри.

За рахунок рослинних екстрактів (боссвеліі, турмерика і виноградних кісточок) забезпечується протизапальна і антиоксидантна дії.

Вітамін Е - сильний антиоксидант і вітамін молодості, підвищує атлетичну силу, а також покращує стан м'язової системи, відновлює регенерацію тканин, підтримує здоровий стан шкіри і волосся.

Завдяки унікальному складу АРТРИТОЗАМІН ефективно застосовується для профілактики і в комплексній терапії артритів і артрозів, запобігає загостренню цих хронічних захворювань, прискорює процеси одужання після переломів кісток і спортивних травм, підвищує ефективність лікування захворювання хрящів, менісків, міжхребцевих дисків запального характеру.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial