Інформація |

Архіви


СИЛА РОСЛИН ДЛЯ ЗАХИСТУ ПЕЧІНКИ

Спектр різних факторів, що негативно впливають на функцію печінки, величезний: від несприятливих екологічних умов, характеру харчування і шкідливих звичок до побічних ефектів гепатотоксичних лікарських засобів.

На всі ці дії реагує, в першу чергу, печінка. Однак функціональні можливості печінки є виснажуючі ресурси, і поступово мають місце порушення окремих функцій, набувають морфологічні риси у вигляді запалення тканини печінки, що супроводжуються посиленням процесів перекисного окислення ліпідів.

В результаті порушується цілісність і проникність клітинних мембран гепатоцитів, їх синтетична активність, погіршуються процеси утворення і виведення жовчі.

З боку імунної системи відзначається порушення функціонування імунокомпетентних клітин, зниження активності неспецифічних факторів захисту.

Забезпечити захист гепатоцитів, підвищити їх стійкість до патологічних впливів, відновити структурно-функціональний стан печінки дозволяють гепатопротектори.

На фармацевтичному ринку України представлена велика група гепатопротекторів, що відрізняються за складом і терапевтичної ефективності.

Найбільшого поширення в клінічній практиці отримали препарати на основі флавоноїду силібініну розторопші плямистої.

У терапії захворювань печінки також застосовуються препарати на основі флавоноїдів інших рослин, препарати тваринного походження, препарати, що містять есенціальні фосфоліпіди, а також органічні кислоти, вітаміни та ін.

При гострих і хронічних захворюваннях печінки добре зарекомендували себе гепатопротектори рослинного походження.

Американська компанія Healthyway Production, Inc », узагальнивши досвід застосування різних біологічно активних речовин в лікуванні патології печінки, розробила сучасну дієтичну добавку ГЕПАХЕЛС на основі рослинних екстрактів.

Спектр біологічно активних речовин компонентів ГЕПАХЕЛС дуже широкий, і завдяки правильному їх поєднанню дозволяє домогтися поліпшення функціонального стану печінки.

Гепатопротектор ГЕПАХЕЛС проявляє антиоксидантну активність, посилює антитоксичну функцію гепатоцитів, сприяє відновленню їх клітинних мембран, нормалізує метаболічні процеси печінки, стабілізує її жовчоутворюючою функцію, проявляє спазмолітичну дію.

Завдяки багатокомпонентному і збалансованому складу, ГЕПАХЕЛС рекомендовано призначати для профілактики, а також при комплексному лікуванні гострих і хронічних захворювань печінки і жовчовивідних шляхів різної етіології.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial