Інформація |

Архіви


ХРОНІЧНА ВТОМА

Стан, коли нічого не хочеться, немає сил що-небудь робити, знайоме кожному. Причому знаючи свій потенціал, коли вчора ще ми могли гори вернути, а сьогодні немає сил навіть на маленький пагорб.

Чому це відбувається? Де беруться і куди йдуть наші сили?

Для будь-якого процесу в нашому організмі, для роботи всіх органів і систем необхідна енергія. Для того щоб прокинутися і просто встати з ліжка, нам теж потрібна енергія, а для розумової роботи і фізичних вправ – ще більше енергії.

За утворення і кумуляцію енергії в нашому організмі відповідає кофермент – коензим Q10, який синтезується клітинами і накопичується в мітохондріях (органели клітини). Залежно від стану і потреб організму, коензим Q10 розподіляється по організму і забезпечує його функціонування.

В першу чергу енергією забезпечуються життєво важливі органи (серце, нирки, легені, печінка, мозок), де концентрація коензим Q10 найвища, а потім задовольняються всі інші потреби. І коли кількість синтезованого коензим Q10 (енергії) не покриває всіх потреб організму, ми можемо відчувати брак сил і хронічну втому.

Але коензим Q10 не тільки синтезується організмом, але і надходить разом з продуктами харчування. Багаті на коензим Q10: м'ясо (яловичина, курка), жирна риба, горіхи, бобові.

А можна приймати коензим Q10 у вигляді готової добавки. Подумайте, якщо не вистачає сил і енергії, може варто допомогти організму і поприймати КОЕНЗИМ Q10 УЛЬТРА.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial