Інформація |

Архіви


Як зміцнити імунітет? Шість важливих правил

Фахівці вважають, що різні народні засоби допоможуть тільки як додатковий засіб до лікування і основним правилам здорового способу життя.

Народні засоби завжди допомагають на початку хвороби, але якщо час згаяно, тоді доводиться звертатися за допомогою до лікарів.

Кожна людина знає свій організм і той стан, коли починається хвороба. Тому важливо відразу вжити необхідних заходів.

1. Підвищуйте стійкість свого організму до дії температур.

Виключіть тривале перебування під дощем, переохолодження в сиру погоду з низькою температурою. В такий час, коли погода може разюче змінюватися протягом дня, одягайтеся багатошарово, запасайтеся кофтою, шарфом, парасолькою на випадок похолодання.

Загартовування треба починати з повітряних ванн і обтирання, прохолодних ванн для ніг. Коли організм підготовлений до перепадів температур, тоді можна переходити до контрастного душу, обливання і банних процедур.

2. Згадайте про правила раціонального повноцінного харчування.

Суворі дієти, куріння, алкоголь підривають сили імунітету, тому від цих звичок краще відмовитися. Не зловживайте солодощами, консервами, а також напівфабрикатами, продуктами з хімічними добавками. Вони підвищують навантаження на органи імунної системи.

Щоб виключити збої в імунній системі, вживайте в достатній кількості мінеральні речовини і вітаміни, періодично вживайте продукти, що володіють антивірусною і антибактеріальну активність: зелений чай, свіжо вичавлені соки, ягідні морси, натуральні кисломолочні продукти.

В період епідемії прийдуть на допомогу лікарські рослини, які стимулюють імунітет. Їх називають адаптогенами - це елеутерокок, лимонник, женьшень, котячий кіготь.

 

3. Як зміцнити імунітет? Потрібно забезпечити організму екологічну безпеку, пам'ятати про правила особистої гігієни, пити очищену воду. Слід уникати електромагнітних і іонізуючих випромінювань від комп'ютерів, електроприладів, мобільних телефонів, телевізорів. Вони погано позначаються на імунітеті. Не варто ставити ліжко і робочий стіл там, де знаходиться багато розеток.

Під час дзвінка по мобільному телефону, поки йде пошук викликається вами абонента, тримайте трубку подалі від голови. Тримайте її тільки тоді, коли абонент буде на зв'язку.
Обмежити час перебування перед телевізором. Через кожну годину робіть перерву в роботі за комп'ютером протягом 5-10 хвилин. Не упускайте можливість бути на природі, адже там повітря насичене негативними іонами.

4. Регулюйте рівень психічних і фізичних навантажень. Короткочасне хвилювання, в якійсь мірі, може стимулювати організм. Чого не скажеш про постійні стреси, хвилювання, перевтомі. Вони підривають сили організму.

Регулярне заняття спортом підтримає вас в тонусі, допоможе тренувати м'язову масу. І це тільки на користь організму.

Але якщо ви вимотують себе фізичною працею, не даєте часу на відпочинок своєму організму, то страждають не тільки м'язи, але і суглоби, імунна система слабшає.

Повноцінний сон важливий для всього організму, спите по 7-8 годин на добу.

Лягати спати краще за все не пізніше 10-11 години вечора.

5. Слідкуйте за загальним станом здоров'я. Не допускайте перехід будь-яких хвороб в хронічні стани. Тривалі порушення в роботі будь-яких органів призводять до їх постійної напруги і виснаження імунної системи.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial