Інформація |

Архіви


ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ ХЕЛСІВЕЙ

Якість - це головна перевага продукції компанії Хелсівей. Виробник приділяє величезну увагу якості своєї продукції і пишається тим, що підтримує високий рівень своїх продуктів вже багато років. Завдяки наявності власної лабораторії, відбувається контроль якості продукту на всіх стадіях виробництва, починаючи від сировини до упаковки банки.

Доказом того, що продукція, що випускається американського виробника Healthyway Production, Inc. (HWP) відповідає високій якості є наявність міжнародних сертифікатів:

  • Стандарт GMP (Належна виробнича практика), який підтверджує цілісний підхід до виробництва і контролю якості лікарських засобів для медичного і ветеринарного застосування.
  • FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів). Управління займається контролем якості, дотриманням законодавства і стандартів харчових продуктів, лікарських препаратів, косметичних засобів і деяких інших категорій товарів.

Компанія є членом Національної Асоціації виробників і продавців харчових продуктів США (NNFA) і зареєстрована в Програмі страхування якості "Справжня марка" (Tru-Label Program), спрямованої на підтримання високої якості харчових продуктів.

Всі продукти Healthyway Production, Inc. (HWP), представлені на ринку України, мають повний пакет документів, згідно з українським законодавством, що підтверджує їх справжність та якість (протокол досліджень, звіт про відповідність продукції вимогам українського законодавства).

Кожна партія продукції Healthyway Production, Inc. (HWP) супроводжується документами, що підтверджують їх високу якість і справжність: сертифікати аналізу, сертифікати відповідності.
Торгова марка «Хелсівей» має офіційну реєстрацію і патент в Україні.

Вся продукція, яку реалізує ПП «Хелсівей» офіційно надходить в Україну безпосередньо від виробника, отже, проходить митний контроль і вибірковий лабораторний аналіз, що виключає наявність підробок і фальсифікатів.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial