Інформація |

Архіви


ДЕФІЦИТ КОФЕРМЕНТУ Q 10

Коензим Q10 часто називають джерелом не тільки енергії, але і молодості і краси. Стан нашої шкіри безпосередньо залежить від кількості в організмі цього коферменту.

Одними з головних причин передчасного старіння шкіри і появи зморшок є вільні радикали і наслідки окисного стресу.

Коензим Q10 - сильний антиоксидант, один з головних, який бореться з вільними радикалами і ефективно усуває наслідки окисного пошкодження клітин. Крім цього, він посилює дію інших антиоксидантів, таких як вітамін С і Е.

Це грає величезну роль в боротьбі з віковими змінами. Існує навіть теорія передчасного старіння, яка описує пряму залежність розвитку ознак старіння від кількості Коензим Q10 в клітинах.

Кофермент перешкоджає руйнуванню волокон колагену, бере участь в синтезі дермальних волокон (колагену, еластину) і гіалуронової кислоти, а це забезпечує тургор і пружність шкіри, перешкоджає утворенню зморшок.

Беручи участь в обмінних процесах клітини, Коензим Q10 активізує регенерацію і оновлення, що допомагає в боротьбі з запальними процесами, сприяє швидкому загоєнню пошкоджень, збереженню здорової і красивої шкіри.

Рівень вологості і комфортності шкіри теж безпосередньо залежить від кількості Коензим Q10.

Тому дуже важливо і добре, що організм може використовувати не тільки власний Коензим Q10 (синтезується самостійно), але й чинить ззовні, разом з продуктами харчування.

Таким чином, контролюючи надходження Коензим Q10 в організм, ми не тільки можемо зберегти здоров'я і красу нашої шкіри, але і значно продовжити нашу молодість.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial