Інформація |

Архіви


Історія компанії

 

Американська компанія «HEALTHYWAY PRODUCTION, INC.» – зареєстрована в 1976 році на заводі в Лонг-Айленд (штат Нью-Йорк, США).
  ОСНОВНИЙ НАПРЯМ ДІЯЛЬНОСТІ:
 • виробництво дієтичних добавок;
 • вітамінів;
 • лікарських препаратів;
 • косметики.
З 1996 року офіційним представником компанії в Україні є ЧП «Хелсиіей» (м. Київ)
    

Американська компанія Healthyway Production, Inc. (HWP) займається виробництвом біодобавок (дієтичних добавок) у відповідності з вимогами і стандартами, FDA (Адміністрацією по Контролю за Виробництвом Харчових Продуктів і Медичних Препаратів), що пред'являються, і GMP – Правила Виробництва Продукції.

Компанія Healthyway Production, Inc. реалізує свою продукцію на території США, Канади, Чехії, Угорщини, Італії, Китаю, Мексики, Бразилії, Ізраїлю, в країнах СНД (Росії, України, Казахстану, Киргизії, Молдавії, Грузії) і країнах Прибалтики через крупних дистрібьютерів в роздрібну мережу магазинів здорової їжі, аптеки і спеціалізовані відділи супермаркетів.

 
НАША СТРАТЕГІЯ – ЯКІСТЬ! 

 

Before caps go on – our quality goes in! 

 

Кришка закручується лише тоді, коли якість знаходиться вже усередині! 

   

  Компанія Healthyway Production, Inc. відповідає всім вимогам сучасного підприємства, має в своєму розпорядженні технічні, кадрові і матеріальні ресурси, створюючи основу для подальшого розвитку. Вся продукція виробляється в строгій відповідності з вимогами Управління по контролю за харчовими продуктами і ліками США (FDA) і Усесвітньої організації охорони здоров'я. Всі інгредієнти, що входять до складу продукту, високої якості і перевищують вимоги стандарту USDA.

Компанія Healthyway Production, Inc. з 1976 р. є членом Національної Асоціації виробників і продавців харчових продуктів США (NNFA) і зареєстрована в Програмі страхування якості “Справжня марка” (Tru-label Program), що направлена на підтримку високої якості харчових продуктів. За останні шести років всі наші натуральні препарати пройшли незалежну експертизу та заслужили високу оцінку за якість.

Вся організаційна робота компанії здійснюється через створений Раду з контролю за якістю продукції, що випускається, і що складається з Президента компанії, Віце-президента по виробництву, директори по забезпеченню якості продукції, менеджера за контролем якості. Рада несе повну відповідальність за рішення про прийняття до вживання або про відмову використання всіх компонентів сировини при виробництві продукції, за перегляд виробничої документації, за твердження або заборону на вироблену продукцію. Рада також відповідає за затвердження технологічного процесу і інших специфікацій, що впливають на технологію виробництва і якість продукції. На кожен вид продукції видаються документи відповідно до нормативних документів з контролю якості.

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО  
 
    

Інспекції виробничого процесу, що періодично проводяться, а також правильності контролю якості, що проводиться, на всіх етапах виробництва, і отримані при цьому високі оцінки нашої діяльності незалежними інспекторами, наочно підтверджують повну відповідність технології вимогам GMP.

Будівля відповідає вимогам і кодам, що пред'являються до даного типа технологічного процесу, оснащено кондиціонерами, санітарними і технічними вузлами. Виробництво знаходиться під постійним наглядом головного технолога, лабораторій по контролю за якістю сировини і готової продукції, ведеться документальний облік всіх технологічних показників, строго виконуються всі процедури контролю для гарантії достовірності, ефективності, якості і чистоти, результати якого заносяться у відповідні документи. Основна увага приділяється параметрам, які служать характеристиками готового продукту: - відхиленню у вазі капсул і пігулок, - часу розчинення капсул у воді або штучному шлунковому соку, - однорідності розподілу при змішуванні для забезпечення одноманітності продукту, - Ph – органолептичні характеристики.

Крім того, всі відділення обладнані постами контролю для дослідження в процесі виробництва, на яких ведеться по відповідних методиках постійний вхідний, проміжний і кінцевий контроль якості продукції.

Всі використовувані інгредієнти і пакувальні матеріали у супроводжуються необхідною документацією від постачальника, включаючи сертифікат аналізу. Компоненти проходять вхідний лабораторний контроль, а пакувальні матеріали вхідний огляд перш, ніж вони можуть бути використані при виробництві продукції. Інгредієнти підлягають контролю на різних етапах виробничого процесу для бездоганного підтвердження якості і складу продукції. Готова продукція проходить кінцеву перевірку фахівцями Відділу контролю якості в лабораторних умовах, а також незалежними лабораторіями.

 
   
    

Для підтримки якості на належному рівні створена і оснащена всім необхідним устаткуванням власна лабораторія по контролю за якістю сировини і готової продукції, що пройшла сертифікацію і повністю відповідає вимогам Фармакопії США (US Pharmacopeia) і GMP - Правилам виробництва продукції. Лабораторії оснащені всім необхідним, найсучаснішим устаткуванням лабораторної діагностики передових фірм і розділені на три відділення: вхідного контролю, контролю виробництва і готової продукції і мікробіологічного контролю, в яких використовується більше 100 одиниць устаткування, що дозволяє виробляти всі види лабораторних досліджень з високою мірою точності, такі як: Ста-комплекс, прилади для визначення біодоступності (Erweca), високоефективні рідинні хроматографи (Beckman, Waters, Shimadzu) з ультрафіолетовими детекторами, атомноабсорбционний спектрофотометр (Variain), вологоміри (Sartorius), центрифуга (Hospitex), газорідинний хроматограф (Agilent Technologies) з масспектртметртчним детектором, прилади для додаткового очищення води і розчинників, спектрофотометр ГИК УФ (Agilent Technologies), муфельна піч та інше аналітичне устаткування. Лабораторія мікробіологічних досліджень також повністю оснащена всім необхідним устаткуванням, таким як інкубатори, лічильник мікроорганізмів, високочутливі мікроскопи, що дозволяють гарантувати чистоту вироблюваної продукції на підставі створеної бази необхідних затверджених нормативних документів і аналітичних методик.

Всі зразки вихідних матеріалів і готової продукції зберігаються в лабораторії в спеціальному приміщенні з підтримкою постійного температурного режиму, де організований склад зберігання арбітражних зразків протягом 5 років.

Виробничі і аналітичні документи, пов'язані з партією випущеного товару, а також документи, пов'язані з вихідними інгредієнтами і іншими компонентами, зберігаються протягом року після закінчення терміну продажу. Особлива увага приділяється щорічній підготовці і підвищенню кваліфікації співробітників лабораторій і відділу контролю за якістю сировини і готової продукції. Наша компанія є спонсором, а співробітники постійними учасниками навчання, що регулярно проводиться, по необхідних спеціальностях в Центрі по професійній підготовці The Institute for Applied Pharmaceutical Sciences. A division of “The Center for Professional Advancement” – Continuing Education Through Total Involvement.

Питанням виробництва високоякісних натуральних препаратів приділяється увага на всіх етапах виробничого циклу від закупівлі вихідних матеріалів до відвантаження готової продукції споживачеві, а починається воно з найбільш свіжих, відповідних нормам інгредієнтів. Наша компанія зв'язана багатолітніми узами і співробітничає лише з ретельно підібраними і такими, що мають хорошу репутацію постачальниками високоякісної сировини в різних частинах світу, які відповідають всім жорстким стандартам встановленими нами ж і що перевищують вимоги стандарту USDA.

 
 

     Виробництво, побудоване за останнім словом техніки, дозволяє виробляти необхідні кількості продукції, що веде до скорочення терміну зберігання і підтримки оптимальної свіжості, і що, у свою чергу, знижує собівартість. Використовувані елементи упаковки захищають продукцію від дії сонячних променів і дозволяють підтримувати її якість в перебігу всього терміну придатності. Дані заходи направлені на підтримку гарантованої якості при низьких цінах.

 
 

     Виробничі потужності нашого об'єднання дозволяють в зміну виробляти до 15 мільйонів пігулок і 14 мільйонів капсул, на фасувальних лініях отримувати до 100.000 (ста тисяч) баночок готової продукції. Є устаткування для упаковки в блістери. Частина нашої продукції поставляється розсипом (in bulk). На виробництві і в лабораторіях зайнято близько 200 чоловік. Виробничі потужності займають загальну площу порядком 100 тисяч квадратних метрів, з яких 60 000 м-кодів доводиться на власне виробництво і лабораторії, 30 000 м-кодів - відведено під упаковку, склад готової продукції і офісні приміщення і на 10 000 м-кодів розташований склад зберігання вихідних інгредієнтів, із загальною вартістю сировини близько 5 млн. доларів.

Виробничі приміщення організовані так, щоб чітко дотримувати підтримку технологічних потоків, починаючи із здобуття вихідної сировини, і кінчаючи відправкою готової продукції. Виробничі площі дозволяють не допускати пересічення і знаходження одночасно вихідних компонентів з пакувальним матеріалом і готовою продукцією, що повністю унеможливлює мікробіологічного забруднення сировини.

Всі ці площі призначені для забезпечення певних виробничих операцій, які можна підрозділити на:
 • Приміщення для здобуття сировини і його вміст в карантині.
 • Склад для зберігання вихідних інгредієнтів, первинної, вторинної упаковки і інших матеріалів.
 • Приміщення для змішування лікарських інгредієнтів.
 • Площа для зберігання матеріалів для поточного виробництва.
 • Виробнича площа для капсулювання.
 • Виробнича площа для таблетування.
 • Виробнича площа для покриття пігулок.
 • Площа для упаковки.
 • Склад для зберігання готової продукції.
 • Лабораторії якості сировини і готової продукції.
 
    

У всіх приміщеннях передбачено необхідне освітлення і вентиляцію. Всі виробничі площі, включаючи склад готової продукції, оснащені кондиціонерами. Для запобігання збору пилу, мікроорганізмів і забруднення продуктів використовуються індивідуальні установки, розташовані в приміщеннях для змішування, таблетування, капсулювання і нанесення покриття. У ізольованих приміщеннях для проведення окремих операцій передбачено використання спеціального устаткування і системи очищення повітря із застосуванням негативного тиску, що запобігає можливості забруднення середовища.

Виробничі потужності складають:
 • Чотири фармацевтичні відділення, на яких можливо одночасно виробляти змішування вихідних інгредієнтів в 8 змішувачах v-образної форми потужністю від 150 до 1000 кг разового завантаження.
 • Відділення таблетування, що складається з 35 машин потужністю до 15 мільйонів пігулок в зміну.
 • Відділення капсулювання - 20 високошвидкісних машин потужністю до 14 мільйонів капсул в зміну.
 • Відділення нанесення покриття потужністю до 15 мільйонів пігулок в зміну.
 • Відділення капсулювання - 20 високошвидкісних машин потужністю до 14 мільйонів капсул в зміну.
 • Відділення нанесення покриття потужністю до 15 мільйонів пігулок в зміну. - Відділення упаковки з двома лініями фасовки порошкоподібних продуктів і 4-мя автоматичними лініями для фасовки капсул/пігулок. Також є низько швидкісне устаткування для фасовки малих партій.
 • Лабораторії якості сировини і готової продукції, що повністю відповідають вимогам Фармакопії США (US Pharmacopeia) і GMP - Правилам виробництва продукції. Лабораторні площі приведені у відповідність з ОСТ.
 
    

Крім того, всі відділення обладнані постами контролю для дослідження в процесі виробництва, на яких ведеться по відповідних методиках постійний вхідний, проміжний і кінцевий контроль якості продукції. Лабораторія мікробіологічних досліджень повністю оснащена всім необхідним устаткуванням, таким як інкубатори, лічильник мікроорганізмів, високочутливі мікроскопи, що дозволяють гарантувати чистоту вироблюваної продукції на підставі створеної бази необхідних затверджених нормативних документів і аналітичних методик.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial